Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csinálnátok ebben az...

Mit csinálnátok ebben az esetben? Lehet, h nem a páromtól van a baba? Van egyáltalán erre 1 pici esély?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Írtó nagy hülyeséget csináltam! Párommal már évek óta szerettünk volna babát, de nem jött össze. Már belefáradtunk, nem is foglalkoztunk a baba kérdéddel, de gyógyszert nem szedtem, úgy voltunk vele, h jön, ha jönni akar nem stresszeljük magunkat. Párom alig van itthon, folyton a haverjaival pecázik. Meló után egyből megy ki pecázni és csaj éjjel jön haza, reggel meg megint megy melózni. 7végén reggel megy pecázni és általában csak másnap reggel jön haza az éjszakát mindig a peca parton tölti. Én nem mehetek el itthonról, mert nagyon féltékeny pedig eddig nem volt rá oka, a 9 év alatt most csaltam meg először. Szóval, mikor ittmaradtam minaid míg ő pecázott nagyon unatkoztam és elkezdtem feljárogatni egy chat oldalra. Ott megismerkedtem egy nagyon jó fej pasival, akivel kiöntöttük egymásnak a szívünket, elpanaszoltuk a bajainkat. Napi kapcsolatba kerültünk, fura, h cseten keresztül ilyen történik én se gondoltam volna sosem, de elkezdtünk vonzódni egymáshoz. Sajnos ő nős és van 3 kicsi gyereke. Vannak gondjai a feleségével, de nem akar elválni, mert szereti és én is szeretem a párom csak jól esett, h vki legalább chaten foglalkozik velem, mert páromnak nem tudtam elmondani sosem se az örömöm se a bánatom, mióta ilyen nagy pecás lett, alig beszélünk. Találkoztam azzal a nős pasival, lefeküdtünk és most babát várok. Csak fogalmam sincs, h kitől. Mivel a nős pasival csak 1szer voltunk együtt, a párommal meg ugye már évek óta próbálkozunk gondolom, h csak a páromtól lehet, hisz elsőre sikerült volna azzal a nős pasival? Szerintetek mit csináljak? Elmondjam a nős pasinak, h babát várok? Vagy szakítsak meg vele minden kapcsolatot, h ne tudja meg sosem? Mert ha kiderül, h Tőle van akkor tönkreteszek egy családot és azt nem akarom! Nem akarom tönkre tenni más családját! Nem akarok fájdalmat okozni a feleségének és főleg a gyerekeinek nem! Ti mit csinálnátok? Éljem tovább az életem a párommal abban a tudatban, h ő az apa? Csak, ha mégsem ő akkor becsapom ezzel a párom is, hisz ő neveli más gyerekét és a nős pasit is, hisz ő meg nem is tudja, h van még 1 gyereke. Légyszives csak azok írjanak, akik nem ítélkeznek! Tudom, h egy szemét, mocskos csaj voltam, h lefeküdtem más férjével! Sose voltam iylen, nem is tom mi történt velem! Nem gondoltam, h ilyet fogok majd tenni, de megtörtént már nem tom vissza fordítani! Ti mit csinálnátok ebben az esetben?

Előre is köszönöm, aki végig olvasta és, aki normálisan, ítélkezés nélkül válaszol!


2010. máj. 10. 09:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
54%

Hát, szerintem szakítsd meg a kapcsolatot a pasival, örülj a gyereknek.

A férjednek nem szólnék, fedje jótékony homály.

Ti, ha elmondod, azzal magadon könnyítesz, viszont rá teszed s terhet, és még boldogtalanná is teszed.

2010. máj. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg jó nagy hülyeség volt, de az vesse rád az első követ, aki soha életében nem hibázott! Előfordul, ne ostorozd magad, az már nem segít. Gondold végig szép nyugodtan, hogy a körülbelüli idők alapján van.e rá esély, hogy a nőstől van. Nem védekeztetek? Ha pl. a ciklusod elején voltatok együtt, akkor nagyobb eséllyel a párodé a gyerek, minta futó kapcsolaté, de ezt csak te tudhatod. És ha most borítasz mindent, akkor tényleg feldúlod a pasi életét is, és a saját életedet is. Elég akkor borítani a bilit, ha biztos vagy benne, hogy nem a párodé. A nős pasival meg beszéld meg ezt is, ha mindent meg tudtatok beszélni, ez se maradjon ki, de azt is mondd el, hogy szerinted a párodé. Nem egyszerű helyzet, de kitartás.
2010. máj. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
69%
Sztem temesd el magadban mélyen annak az egyszeri alkalomnak az emlékét, szakíts meg minden kapcsolatot a nős pasival és neveljétek fel a gyereket közösen a férjeddel. Senkinek nem kell tudni erről!!! Lehet, hogy ez hazugság, de nagyobb baj lenne belőle, ha kiderülne, ráadásul lehet, hogy tényleg a férjedtől van (ezt nem lehet tudni).
2010. máj. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Hű...

-Ha elmondod (elsősorban a párodnak), fájdalmat fogsz okozni vele, neadjisten, egyedül maradsz a babával.

-Ha nem mondod el, a lelkifurdalás gyötör majd.

Visszacsinálni nem lehet.

Szerintem úgy korrekt, ha megtudja. Joga van hozzá. És joga van választani, hogy így akarja-e folytatni.

A szeretőt leépíteném a helyedben (könnyű így kívülről tanácsokat adni).

A férjjel megpróbálnám helyrehozni. Azt hiszem.

2010. máj. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
83%

szakítsd meg a kapcsolatot a nős férfival.

próbáld meg kiszámolni, kitől van a baba.

próbáld meg rendbehozni a férjeddel, és neveljétek együtt boldogan a babát.....mondjuk elég szar lehet ez a kapcsolat, ha ilyen betegesen féltékeny, meg nem foglalkozik veled, csak horgászik...ezen kellene változtatnia

2010. máj. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
én megtartanám a babát,a nős menjen a fenébe a férjeddel együtt,mert ha neki fontosabb az a hülye pecázás minthogy veled legyen akkor menjen.Egyedül is fel lehet nevelni azt a gyereket,ha elveteted lehet soha többé nem lehet másik,és még találhatsz is egy normális pasit a gyerekkel együtt is!ha nem mondod el a férjednek és megszülöd,és egyszer kiderül,mert minden kiderül,akkor elpazaroltál egy csomó évet a férjedre aki tutira nem fog örülni az igazságnak
2010. máj. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem se mondd el a párodnak,mégha meg is van az esély hogy nem az övé.De viszont ha pár év mulva mondjuk esetleg kiderül hogy a párodnak nem lehet gyereke...akkor érdekes helyzet lesz.
2010. máj. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
En a helyedben megmondanam a ferjemnek,meg azert is,hogy vegye eszre magat...A masik pasival felbehagynam az egeszet es ha a ferjed helyrepattan es felfogja,hogy ez miert alakult ki es valtoztat az egeszen akkor ok es ha nem akkor menjen o is a fenebe.Majd ird meg hogy dontottel legyszi
2010. máj. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

én nem itéllek el. de azon elgondolkodnék, h ha a párom ilyen lenne mint a tiéd, ennyire nem törödöm és mégis beszabályoz, akkor nem biztos h ő a megfelelő társ. na mindegy ez most más táma.

voltál már orvosnál? csak azért kérdezem, mert az első 12 hétben állitolag még szinte teljesen egyformán fejlődnek a picik, utánna jönnek elő az egyéni különbségek a méretekkel stb.vel kapcsolatban. igy az első 12hétben ultrahanggal megállapitott terhességi kor szinte napra pontosan megbizható. (persze ha teljesen rendszeres, beállt cikusod van és tudod mikor volt peteérés, abbol is megtudhatod mikor fogant a baba.)csak azt ne feledd, h ha a doki az uh méretek alapján azt mondja, h pl 8hetes és 3 napos terhes vagy, akkor ha visszaszámolsz, az nem a baba fogantatásának ideje!!!!hanem kb akkor kellett h legyen az utolsó menses, hisz a heteket onnnan számolják.(nekem pco miatt nagyon rendszertelen és mi abszolut az uh-ra hagyatkoztunk anno)kb 2 hetet rá kell számolni a valós fogantatáshoz. az eredeti példánál maradva ha 8hetes3napos terhességi kort állapitanak meg, akkor a picike valójában 6hete foganhatott!az első uh-on meg fel kell h legyen tüntetve egy crl adat, itt egy táblázat ami alapján megnézheted a becsült kort:


[link]


igy számolgasd vissza h mikor voltál a nős pasival. ha egyidőre esik, akkor elég sanszos...meg neked kell tudni, h azokban a napokban h voltál együtt a pároddal elötte-utánna. mindenképp probáld összerakni a képet! majd ird meg mire jutottál!bocsi h hosszu lett!drukkolunk!

2010. máj. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
72%

Én sem mondanám meg.....Nem azt mondom,h egyenértékű egy félrelépés azzal szemben,ha elhanyagolnak,de nem hiszem,h Te vagy az egyetlen aki így "reagálna".

Egyébként nem akarok rosszmájú lenni,de ő biztos,h pecázik...mindig? Ezt csak azért írom,mert az én párom munkamániás és reggel 6-tól este 8ig nincs itthon,plusz hétvégén is egy fél napot tuti a laptop előtt tölt. És hiába imádom őt,azért nem egyszer megfordult a fejemben,h mindig munkával tölti e az időt...


Remélem helyesen döntesz majd,de én egy félrelépésért nem dobnám fel az eddigi életem,mégha ez is a helyzet,mint nálad.


Üdv! 38 hetes km

2010. máj. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!