Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hova tűnhetett?

Szerintetek hova tűnhetett?

Figyelt kérdés

Kaptam nevelő apukámtól karácsonyra 10 ezer forintot egy borítékban. Az ajándékozás után felnyaláboltam mindent és a szobában leraktam egy ágyra az összes ajándékomat, ezzel együtt. Egészen biztos, hogy ez is köztük volt, a barátomnak egytől-egyig megmutogattam mindent.

A nagymamám az ünnepek alatt pont ezen az ágyon aludt és este nem tudott lefeküdni a holmik miatt, és anya rakott egybe mindent, le a földre a kandalló mellé. Másnap reggel hiába kerestem, azóta sincs meg.

Egyszerűen már mindent átkutattam, nagymama is megnézte nem-e csomagolta bele a hálózsákjába, szóval tényleg minden lehetetlen eshetőséget megnéztünk, de hiába, sehol semmi a borítéknak a pénzzel együtt se híre se hamva.

Azóta is nagyon rosszul érzem miatta, és nyomaszt, nem értem.

Ti hol keresnétek?



2017. jan. 5. 18:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kandalló mellé lett rakva az is lehet hogy valaki azt hitte hogy üres boríték es elegettek
2017. jan. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
Anyudat kérdezd...
2017. jan. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem is tudom hogy kérdezzem meg, de mégis megteszem!

A barátodat mióta ismered? Ő nem lehetett?

Ha őt teljesen kizárjuk, akkor a szüleid, nagyid biztosan nem tették el.

Az is lehetséges, hogy ahogy az 1-es írta, véletlenül el lett tüzelve, más papírokkal együtt.

Vagy ki lett dobva a karácsonyi csomagolókkal, ahogy nálunk tavaly a TV távirányítója.

2017. jan. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Először a barátodra gyaqnakodnék, a családra csak a legvégén. De valaki lenyúlta, ez biztos.
2017. jan. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi hasonlóan égettük el fiúnk pénzét (5000). A dohányzó asztalra letette, majd folyamatosan szórta rá a szaloncukor papírt, a narancshéjat, aztán én meg mentem rakni a tűzre, felmarkoltam, hogy azt is elégetem. Este átakart menni a boltba akkor mondta, hogy az asztalon volt a pénz. Szóval lehet, hogy elégett. De kérdezd meg azoktól akik ott voltak.
2017. jan. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ki tudja. Én karácsony előtt égre-földre kerestem a fűszerköményt, sehol nem volt, végül dühösen, a főzés közepén elrohantam venni másikat... a napokban találtam meg a régit, a hűtő zöldséges rekeszében. Elő fog kerülni a pénzecskéd, hacsak nem került tényleg a kandallóba.
2017. jan. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az a kandoloba lett dobva,vagy barátod nyulta le .
2017. jan. 6. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sajnos én is arra tippelek hogy valaki összefogta a csomagolópapírokkal amiket leszedtetek az ajándékokról és kidobtátok eltüzeltétek.Nem gondolom hogy a barátod ilyen szívtelen lenne hogy eltette volna...
2017. jan. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Biztos, hogy nem nyúlta le senki, a barátommal másfél éve együtt vagyunk, már a gondolatától is szégyellem magam, biztos nem ő tette el, maximálisan megbízom benne.

Az, hogy a kandallóba került nekem is megfordult a fejemben, de az anya nem rakott már a tűzre, a nagymama meg elvből semmi féle papírt nem dob rá, az ajándékos kupacból pláne.

Lehet a csomagolópapírokkal lett összefogva, de remélem azért előkerül :(

2017. jan. 6. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!