Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nálatok a kicsik szoktak...

Nálatok a kicsik szoktak ajándékot készíteni a felnőtteknek karácsonyra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Csak kíváncsiságból kérdezem, nálatok, hogy megy a dolog. Régebben unokatestvéremék, amíg kicsik voltak, mindig készítettek vagy rajzoltak valami apróságot a felnőtteknek, most viszont az újabb generáción nem veszem ezt észre a családban. Ahogy megérkeztünk az volt az első kérdésük, hogy hé és ti nem hoztatok nekem ajándékot? Megkérdeztem, hogy és mi mit kapunk tőlük? Hát semmit. Egyébként nem érdekel az ajándék, csak meglepődtem, hogy belőlük már hiányzik a gesztus.


2017. jan. 8. 14:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk készítenek a kicsik is.
2017. jan. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez szülőktől függ inkább. Én úgy nőttem fel, hogy karácsonykor megajándékozzuk a szeretteinket, tehát én is csináltam ezt-azt. A 4-6 éves unokatesóimnak meg beadták hogy a fát meg az ajándékokat a jézuska hozza. Persze hogy nem fog eszükbe jutni hogy ők is adjanak valamit hiszen minden jézuskától van aki itt-ott hagy nekik játékokat
2017. jan. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk igen.
2017. jan. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nalunk csinalnak a kicsik, de azert ez a szulotol fugg, altalaban ok motivaljak erre finoman a gyereket.
2017. jan. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért kérdezed meg ugyanazt, amit 2-vel alattad más már megkérdezett?
2017. jan. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!