Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám bántalmaz. Valaki tud...

Apám bántalmaz. Valaki tud segíteni? Mi tévő legyek. Megőrülök. Többi lent

Figyelt kérdés

Amikor negyedikes voltam, lekoltoztunk apamhoz mert mashol kapott allast..en vegig tudtam hogy k**azott, sokszor jott haza nagyon ittasan. Akkor kezdett el verni minket

Eloszor anyamat,es engem, de a noverem sokszor elem allt es megvedett.

Folyton gyomoridegem volt hasmenesem , hasfajasom. Ez azota is igy van csak tobb tunettel, van hogy nem tudok enni oklendezek az eteltol. Azota is mindig veszekedes van, 6 eve nem lattam hogy egy szajra puszit adnanak egymasnak. Anyam aztmondja hogy azert nem fog elvalni, nert megbocsajtott neki,es nem tudnank hova menni.

Hetvegen is nekem jott kegyszer, egyszer betudtam zarkozni hogy ne fusson utanam, masnap elkapott. Senkit sem erdekel.

Van egy baratom, o 20 eves. Ot is fenyegetik, o mindig megerto. Anyam pedig felhivta aznap,amikor apam nekem jott hogy "engem nem is bant itt senki, csak gyogyszereket kene szednem. Es inkabb legyen vege mindennek , mert en teszek tonkre mindenkit"

Neharagudjatok, hogy nem tudtam ekezeteket hasznalni,es sietve irtam le..

16/L



2017. jan. 17. 19:26
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
költözz a barátodhoz, én a helyében felajánlanám hogy költözz hozzám :)
2017. jan. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Az apám ilyenkor azzal fenyegetőzik hogy rendőrséget hív, már akkor is ha a barátomnál szeretnék aludni szombaton, hogy egy napig kizárjam ami otthom van.

De a barátom sem engedi, mert fél hogy tényleg ránk hívná.

2017. jan. 17. 19:49
 3/10 anonim ***** válasza:
98%
Szolj az iskolaban es / vagy gyamugynel.
2017. jan. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
98%
Ne hallgass apád fenyegetőzéseire, szólj a gyámügynek, meg a rendőrségnek és a gyámügyön mesélj el mindent részletesen.
2017. jan. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
98%
Legjobb lenne, ha az osztályfőnöködnek, vagy annak a tanárnak szólnál, akiben megbízol. Minden tanárnak kötelessége jelenteni a gyámügynél az ilyen kirívó eseteket. Részletesen mond el, miért zaklat és, hogy neked mennyire megalázó, azt sem hagyd ki, hogy édesanyád nem tud hova menni, tehát neked, mivel gondolom kiskorú vagy, még menekülési esélyed sincs. Higgyél nekem, gyermekvédelemmel foglalkozom. Amennyiben a tanár nem tesz feljelentést, akkor fordulj a gyámügy felé. Azért írom ezt, mert ne Te legyél a hunyó, aki a családtagját följelenti, majd megteszi a tanár. Úgy azért mégiscsak más.... gondolom érted.
2017. jan. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
90%
Gyámügy mindenfèlekèpp keresd fel,mert idegi roncs leszel ,ès majd egyszer visszaüt a 'gyerekeden,akkor már kèső.
2017. jan. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

"Anyam pedig felhivta aznap,amikor apam nekem jott hogy "engem nem is bant itt senki, csak gyogyszereket kene szednem"


Anyád, csak tudja!

Vagy ő is hazudozik?

Szedd be inkább azokat a gyógyszereket...

2017. jan. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
utolsó fszért trollkodsz?...
2017. jan. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Anyád fél...

rengeteg bantalmazott nő reagál így.

Eltiporta apád az öntudatát, az önbizalmát, meggyötörte, megtörte.


Én a rendőrnek szólnék vagy egyből a gyámügynek, az én esetemben a tanárok semmit sem tettek.

Ahogy elvesznek a szüleidtől anyukad is biztosan észbe kap...


Mond el anyukadnak hogy vallalsz diák mu kát ezzel tudod segíteni az alberletet es a rezsit. Mi egy szobaban laktunk anyukammal mikor összeköltöztünk mert csak így tudta megoldani hogy elvegyen aputól minket.

ti is tudtok egy egyszobas albérletet bérelni ha te is besegítesz!!!! Diák munka szinte mindig van. Tudom nehéz lesz, de hidd el megéri a nyugott bekés szeretet teljes környezet.

bár erre előre spórolni kell ugye a kaukció vegett...talan jobb lenne ha már most keresnel diak munkát. annyival kevesebbet vagy otthon, DE ne vidd haza a penzed csak bank kártyán! Nem tudom apukad mennyire tudja hol merre járkálsz...

ja és ezt anyukad elött is lehet titkolnod kellene addig míg nincs meg a kaukció meg egy havi lakbér elöre, mert még beköpne.


Ha már megvan a pénz mondhatod anyukadnak hogy most vagy leléptek együtt vagy te mész a gyámhatóságra, de ezt is csak akkor add elő amikor apukád nincs otthon.


említetted h részeg es kesőn jár haza...lehet ez lesz a mákodtok.



vagy esetleg nagyazülők, barátok akik befogadnak míg talpra nem álltok? esetleg valaki olcsóbb albérletet?

2017. jan. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szólj a gyámügynek ez nem élet.Költözzetek el onnan minél előbb albérletbe más megoldás nincs.Anyádról is megvan a véleményem jobb lenne pedig ha elválnának.Plusz ha nyomai vannak apád bántalmazásainak vetess látlelet és jelentsd fel.Megérdemli a börtönt apád.Kérj segítséget valamelyik tanárodtól az iskolában.
2017. jan. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!