Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert van az, hogy ebben a...

Miert van az, hogy ebben a temaban ha felteszek egy kerdest jo ha egy valasz jon ra? Mig mas aki egy nev eredeterol, egy pulcsirol, nevnaprol kerdez, maris kapja a valaszokat, en ha meg fontosrol teszek fel alig kapok?

Figyelt kérdés

Es az is nagyon zavaro, mikor az egyertelmu kamu kerdesekkel vannak elfoglalva, hogy hanyszor tudjak leirni, hogy kamu.

Viszont tegnap is feltettem egy kerdest, es egy valasz jott ra, hiaba lenne fontos, hogy minel tobb valaszt kapjak, nem kapok.

Ennek mi az oka? Nem eleg erdekes a tema?


2017. jan. 22. 13:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is tettem már fel kérdéseket de válasz nem jött...ez van engedd el és írd ki gyakrabban,más más megfogalmazásban hátha...
2017. jan. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
54%
Nem adsz cimkeket meg
2017. jan. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%

Vagy nem értelmesen kérdezel, vagy túl összetett a kérdés, vagy értelmetlen az ékezetek nélkül, vagy nem adsz meg elég információt a dologról, vagy senki nem tudja a választ.

Vagy száz egyéb ok.

Linkeld a kérdésed, hátha akkor többet lehet mondani.

2017. jan. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
94%

Miért nem linkeled be az eredeti kérdésedet?


Nem mindegy, hogy hogyan van megfogalmazva, mikor írod ki - mert nappal nem sokan foglalkoznak családi témákkal, este sokkal többen, kulcsszavakat is jó megadni, mert könnyebben elöjönne a kérdésed újra, stb. Meg az is lehet, hogy amit kérdezel, arra nem igazán tud senki semmit mondani.

2017. jan. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
94%

Mert ez csak neked fontos es amugy egy senkinek sem releváns,unalmas téma.

De ez csak egy tipp, ha adsz linket, akkor tudunk érdemben is válaszolni, hogy miért nem érdekes számunkra konkrétan az a kérdés.

2017. jan. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
93%
Ha nem érkezik válasz kattints a kiemelés gombra...
2017. jan. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Az emlitett kerdesem:


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gye..


Es ez most tenyleg fontos, mert elmeletileg meg beszelek ma apukammal, es jo volna tudni hogy hogyan, mivel ervelhetnek.


Kulcsszavakat altalaban megszoktam adni, de van hogy elmarad. Es mikor latom, hogy egy olyan kerdes, ahol nincs meg adva se kulcsszo, a tema sem olyan eletbe vago, es csak ugy ozonlenek a valaszok, akkor annyira eltudok keseredni.


A valaszokat persze pontozom. (Zold)

2017. jan. 22. 14:01
 8/18 anonim ***** válasza:
48%

Mi volt a kérdés?


AMúgy lehet, nem elég érdekes a téma. Ide szórakozni jönnek az emberek elsősorban.

2017. jan. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
92%

Ja, ezek egymásba láncolt kérdések.

Tedd fel újra, érthetően, viszonylag tömören. Én sem fogok előzmények előzményeit olvasni.

2017. jan. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Akkor meg nagyon hosszu volna, es meg jobban elvenne az emberek kedvet az olvasastol. Ha meg leroviditem, es kihagyom a reszleteket, akkor az a baj.
2017. jan. 22. 14:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!