Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bűntudatom van, mert vettem...

Bűntudatom van, mert vettem egy kabátot 15 ezerért, és nevelőfaterom kiszotott hogy nemtudom értékelni a pénzt, meg sz*rra kőltöm állandóan?

Figyelt kérdés

Én bírom meg minden,mert jó fej stb.

De ez... elég sz*rul esett.

Szerintettek igaza van?

16/F


2017. jan. 29. 17:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
96%

Én is ennyiért vettem, 5 éve, és még most is jó állapotú. Ha vennél egy hideg, ócska kabátot 7 ezerért az miért lenne jobb?

Szerintem sincs igaza.

2017. jan. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Vannak dolgok amin nem érdemes spórolni szerintem. Ilyen a téli kabát és a cipők,táskák.

Meg lehet venni kínaiban a legolcsóbbat, de még egy szezont sem fog kibírni,veheted az újat..Olyanról meg ne is álmodj,hogy következő télen is hordhatod.

Sokkal célszerűbb inkább áldozni egy minőségibb darabra,amit után több szezonban is hordhatsz..

Én pl már a 4. éve hordom a téli csizmámat és a téli kabátomat.Tökéletes állapotban van mindkettő, megérte az árát szerintem..

Szóval 15 ezer kabátra annyira nem sok,sőt.

Nem értem mi a baja a leírás alapján. Anyukáddal nem tudsz beszélni?

2017. jan. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!