Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kik szenvednek mentális...

Kik szenvednek mentális problémákkal a helytelen nevelés miatt?

Figyelt kérdés

Mi volt a kiváltó ok?

Hogyan birkóztok meg vele?

Sikerült helyrehozni a lelki világotokat?



2017. febr. 2. 18:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

10es vagyok. Sokan mondják bocsássak meg apámnak de sajnos vannak dolgok melyeket egyszerűen nem tudok.

Elfelejtettem leírni míg otthon eltem anorexiás bulimiás is voltam. Gyógyszerfüggő is. Vagdostam magam stb...

2017. febr. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

10es vagyok. Eszembe jutott tesóm mindig olyan pasikkal jött össze akik rám vetettek szemet. Volt aki egy vacsinál megfogta a melleimet. Én növerem anyám és a pasi voltunk ott. Látták mi törtent. Aztán elkezdtünk enni mintha mi se törtent volna. Vacsi után tesóm nyílvános féltékenységi rohamot kapott. Az udvaron a pasija közeledett felém. Nővérem közenk állt. Engem kezdett el szidni. Ahelyett hogy a pasit elküldte volna!!! És éveket lehúzott egy ilyen mellett!! Akkor 3 évig nem beszéltünk anyámmal vele.

Aztán volt egy olasz pasija.

Bemutatkozáskor csorgatta a nyálát rám. Fbn utána megbökött meg ilyenek. Áhhh mondom nem igaz. Szóltam nőveremnek vigyázzon vele. Hát még én lettem a sza.r. a csavo jól átverte... na ilyen és ehhez hasnló dolgok is történtek velem ja és én voltam a nagy ku.rva tesóm apám szemében. Miközben nem is en kezdtem ki velük...

2017. febr. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Folyamatos depresszió..úgy amióta az eszemet tudom,pánikbetegség,generál szorongás.

Szülők kiskoromban elváltak,apám felhasznált a játszmázásaihoz,mindemellett kemény alkoholista volt.Sírva,göcsös gyomorral telt minden ebéd. Később anyám ellen fordult,én próbáltam őt védeni 5 évesen. Majd megakarta késelni anyám új udvarlóit stb.

Továbbá nyilvánosan megszégyenítettek,rokonok,barátok előtt,poénból.

Azóta szorongok,iszonyú szégyellős vagyok,nem merek beszélni társaságban,és ha hosszabb összefüggő szöveget mondok akárkinek akármiről elcsuklik folyton a hangom és nem kapok levegőt.

Nem sikerült rendbehozni,nem javult semmit.Pszichológusnál nem voltam.

2017. febr. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!