Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is helytelen ha...

Szerintetek is helytelen ha egy férfi nem akarja más gyerekét nevelni?

Figyelt kérdés
A férfi 3 évig járt a nővel már az eljegyzes is megvolt. Szakitottak pár hónapig kulonvoltak. Ez alatt a nő terhes lett egy férfitól de nem tudott még róla. Csak akkor derült ki amikor kibekult a volegennyel. A pasi azt mondta hogyha megtartja a gyereket akkor nem kell neki a nő. A nő családja ezt szemetsegnek tartja szerintük örülni kellene hogy gyerek lesz mindegy kitol. Ti mit gondoltok erről?
2015. jan. 4. 09:02
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű: a gyereket nevelje a vér szerinti szülője.
2015. jan. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem helytelen.
2015. jan. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Én sem nevelném más gyerekét. (így)
2015. jan. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
29%

Nem lehet ilyet kérni, hogy vetesse el, ha nem akarja. Ez durva. Én a nő helyében a gyereket választanám, főleg ha amúgy sem akart volna abortuszt magától.

Örökké a pasit okolná utána.

2015. jan. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
98%
Az ilyen nőknek lesz négy gyerekük négy férfitól. Nem helytelen ha egy férfi nem akarja más gyerekét nevelni.
2015. jan. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan miért kellene más gyerekét nevelnie? Én nőként sem tenném.
2015. jan. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

Ő döntése hogy nem szeretné más gyerekét nevelni...

Fura nekem az is, hogy alig - már szakítás után pár hónappal - egy másik férfivel volt a nő, akkor ez nem lehet valami stabil érzelmi kapcsolat ha ilyen hamar túltette magát rajta...

A nő családja persze hogy azt szeretné ha lenne gyerek, "mindegy kitől", biztos vágynak az unokára, a kisbabára akit szeretni lehet...

2015. jan. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Ez esetben én se nevelném, más lenne ha "hozott anyag" lenne, vagyis már előtte lett volna gyereke.
2015. jan. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

Itt a legnagyobb gond ott van, hogy a nö kapásból lefeküdt valakivel védekezés nélkül.

Ha ennyire felelötlen meg összevissza szexel, azzal eleve nem érdemes komoly kapcsolatot tervezni.


A másik meg, hogy attól, hoyg egy nö terhes, még nem kell az elsö útjába esö férfinek feleségül vennie, ez esetleg a biológiai apa felé lehetne elvárás.


Egyébként itt a férfi nem KÉNYSZERÍTI abortuszra a nöt, csak nem akar úgy kezdeni egy házasságot, hogy egy alkalmo kapcsolatból keletkezett gyerekkel nehezíti. Egy kapcsolatban - akár házasság,akár csak együttélés - eleve problémákat okoz egy terhesség-szülés-kisbaba jelenléte, még akkor is, ha saját gyerek, de egy idegen végképp.

2015. jan. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
Na, tudod, ki nevelné tudottan más kakukkfiókáját...Főleg ilyen körülmények között. A nő családja meg persze, hogy nem problémázik rajta, hiszen most gyorsan kell egy balek, akikre a megesett lánykájukat rá lehet lőcsölni, különben ott áll majd egyedülálló anyukaként a nyakukon, ki tudja, kell-e majd így valakinek is komoly kapcsolat céljából. Elvégre ki neveli más gyerekét, ha nem muszáj...
2015. jan. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!