Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám élettársa feljelenthet...

Anyám élettársa feljelenthet mert megvertem és kivágtam a lakásból? Mit tehetnék hogy azután se jöhessen vissza hogy én elmentem?

Figyelt kérdés

Hazajöttem egy hétre a koleszból. Év eleje óta ott vagyok. Alig vártam már hogy itthon legyen kicsit, beszélhessek anyukámmal, tesómmal és megismerjem anyám új élettársát. Erre arra jövök haza hogy játssza az álszentet aztán 2 napja nem vagyok itthon de van képe részegen beállítani és megütni anyámat meg tesómat és kijelenteni hogy . Azok pedig mondogatják nekem hogy amúgy rendes ember csak néha rossz napja van. Bas sza meg az ilyen, ne ütögesse senki a családomat akármilyen kifogása van. Amúgy is ő az egyetlen aki nem fizet bele a lakhatásba 13 éves gyerek húgomon kívül. Erre fel neki nagy a szája. Örülhet hogy alig kapott. Nekirúgtam az ajtónak és egy szál pólóban és gatyában tettem ki az utcára. Ma írt SMS-t anyámnak hogy a kórházban éjszakázott, és eltört a bordája. Meg hogy fel fog engem jelenteni.

Tehet ilyet? Ha megteszi akkor mit lehet tenni?

Meg hogy győződhetnék meg hogyha megint nem leszek itthon akkor se jöhessen vissza ez a szemétláda?

Egyszerűen felhúz hogy anyámék még az ő pártját fogják, mikor egyértelmű hogy nem ez az első eset. Olyan szinten felhúzza az agyam hogy meg tudnám ölni.

Teljesen kétségbe vagyok esve. Mit tegyek?


2017. febr. 3. 19:05
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
igen
2017. febr. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ha anyukád nem akar együttműködni, akkor nehéz lesz. Látlelet kéne.
2017. febr. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
94%

Természetesen feljelenthet. Ráadásul 8 napon túl gyógyuló sérülést okoztál. Bűncselekmény és 3 évig tartó szabadságvesztéssel is büntethető.

A lakásból te nem dobhatsz ki senkit, hiszen az anyádé.


Ha anyádékat bántalmazza, akkor neki kell lépnie. Kidobja vagy látleletet vetet, ha van nyoma.

2017. febr. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
92%
Először nyugodj meg,lehet elég lett volna neki két füles is.Tudom nehéz.Anyunak melléd kellene állni,főleg ha már előfordult ilyen.Be van oda jelentve a pasi?
2017. febr. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos feljelenthet. És az elég gáz, ha anyukád nem áll melléd, és mellett fog tanúskodni, ahelyett, hogy elmondaná, hogy a pasi bántotta őt és te csak megvédted.

Ha anyukád ilyen hülye, akkor ne foglalkozz vele. Nem lenne fair, ha te kerülnél bajba úgy, hogy anyukád meg sem érdemli, hogy megvéded, és nem is értékeli, amit tettél.

2017. febr. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
92%
SMS-t bárki írogathat, ettől még nem biztos hogy tényleg sérült.Most az a kérdés, hogy anyukád melléd áll-e vagy hazudik hogy a bikáját mentse.
2017. febr. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
96%
Ha senki nem tanúskodik ellened, akkor simán letagadod.
2017. febr. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
67%

Hogy rohadna meg az ilyen...!

Üzenném neki, hogy játszhatunk oda-vissza feljelentgetőset, csak k..rvára semmi értelme, ellenben ha még egyszer kezet emel anyámra, nem a bordája fog eltörni, hanem a nyaka...

2017. febr. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
91%
Gondolom a családodat meg tudod győzni, hogy ne valjanak ellened... Akkor simán megúszod.
2017. febr. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
15%
Anyukád fél, az Isten áldja már meg a sok nyomorult rosszindulatú kommentelőt! Ha te visszamész, akkor mi lesz szerinted velük? Az a féreg vissza fog menni, egy gyenge nő nem tud vele mit kezdeni és anyukád pont hogy igyekszik a következmény súlyát kicsit csökkenteni! Gondold végig! Na ezért nem fog melléd állni, nem azért mert nem szeret.
2017. febr. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!