Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ősszel, az unokám diplomaos...

Az ősszel, az unokám diplomaosztása volt a Műszaki Egyetemen. Mozgáskorlátozott vagyok, azzal az indokkal nem hívtak meg, mert az egyetem dísztermébe nincs mozgáskorlátozottaknak feljutási lehetőség Valóban nincs?

Figyelt kérdés
2017. febr. 5. 13:09
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
57%
Másrészt most ha szülő vagy nagyszülő közül kell választani melyik nagyszülő hagyná, hogy őt helyezze előtérbe az unoka? Ilyenkor nem lehet jó döntést hozni.
2017. febr. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
95%

Ha a központi (K) épületben volt a dolog, akkor elárulom, hogy oda be lehet jutni. Valóban nem a főbejáraton, de körbe lehet menni és ott van rámpa és lift. Más kérdés, hogy ezt ismerte-e az unoka. Nem biztos, hogy direkt csinálta, kb 25 épülete van a bme-nek a többség nagyjából 5-ben jár a tanulmányai alatt, mert szét vannak osztva a karok között. Pl egy VIKes 5 évig nem látja a K épületet, csak azt hogy elöl lépcső van, hátulról meg van csomó ajtó, a fele zárva, de valamelyiken tudom, hogy be lehet gurulni.


Amúgy maga a rendezvény tényleg nem mozgáskorlátozott barát. Kb lépni sem lehet az aulában, pedig én egy kisebb karon diplomáztam. Sokan állva sem látnak semmit, úgy 2-2,5 óra hosszú a teljes dolog. Ha újra választhatnék, akkor az ellenségeimet hívnám és nem a családomat.

2017. febr. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
Egy diploma kiosztó nagyon nagy esemény, akár egy esküvő. A meghívó átadása és átvétele egy szép gesztus a mozgáskorlátozott nagymamára nézve!!! Aki aztán saját döntése mellett áll majd ki. Egy mozgáskorlátozott ember képben van a saját korlátaival,lehetőségeivel, különösen egy zsúfolt helyen. Erre a választ maga tudja megadni, hogy elhívták-e vagy sem. Tökmindegy a rámpa.
2017. febr. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!