Ebből lehet gond?

Figyelt kérdés
Mindig is egy kicsit rendetlen voltam, de rendkívül kreatív is és azt gondolom a kettő valahol összefügg. A háztartás vezetése fontos számomra, megcsinálom mert kell. De számomra fontosabb az, amit alkothatok, tehát hajlamos vagyok arra, hogy inkább alkossak és egy kicsit elhanyagoljam a lakást, mint forditva. Ebből származhat probléma pl egy párkapcsolatban? Anyámmal pl anno sokat veszekedtünk a rend-téma körül. Igaz, ő egy kissé már a másik végletbe tartozott, fontos volt neki hogy mindig ("nagyon") rend legyen . Tudom, hogy minden ember más meg én nem is titkolom, hogy ilyen vagyok és igyekszem is változtatni valamelyest. De azt nem tudom meddig, viselném, ha valaki folyton beszólogatna hogy mikor pakoljak. Vannak dolgok, amikkel nem várok, tehát reggel kelek, beágyazok, a mosatlan nem áll a mosogatóban sokáig evés után, főzés közben is elmosogatok, a kimosott ruhát nem hagyom a gépben gyűrődni stb. De a ruháimat azt sokszor széthagyom a szobában, ilyesmik vannak..
2017. febr. 6. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem játssz nyitott kártyákkal majd a kapcsolatodban.Ne próbáld elrejteni milyen vagy,hanem mondd el őszintén amit ide leírtál.

Egyébként egy kapcsolatban a házimunka mindkét fél dolga.Ha meg tudtok állapodni majd,hogy mondjuk te csinálod a főzést,mosogatást,mosást, a pasi meg az egyéb házimunkákat,az teljesen ok. Vagy beosztjátok a helyiségeket,hogy kinek mi lesz a dolga.

Én sem vagyok teljesen rendszerető, hasonlóan vagyok mint te.A páromat nem zavarja, nem ezen áll vagy bukik egy kapcsolat.

2017. febr. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Dehogy nem ezen áll, vagy bukik!


Nagyon is!


De észvesztő nagy baromságnak tartom, hogy idehányd ezt a problémát, mert nem mi fogunk veled együtt élni........

2017. febr. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%

Én hasonló vagyok, mint te, a párommal megegyeztünk, hogy mi az, ami neki feltétlen fontos, mi az, amit én csinálok, mi az, amit ö. A lakás általában nem néz ki túl rendetlenül, de nincs is patikai rend. Ha valaki olyan vendég jön, akinél fontos, hogy minden ragyogjon, akkor max fél óra alatt meg lehet csinálni.


Majdnem 30 éve élek igen jól a párommal, ö így fogadott el engem, emiatt (sincs) problémánk egymással.

2017. febr. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha egy rendmániást fogsz ki, akkor az életetek pokol lesz.

Keress olyan társat, aki rugalmasan kezeli az ilyen dolgokat, legjobb, ha ő is alkotó tevékenységet folytat.

Igyekezzetek sikeresek lenni, hogy tudjatok fizetni egy bejárónőt! :)

2017. febr. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!