Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen gond lehet ebből? A...

Milyen gond lehet ebből? A párom apukája nem fogad el, mert nem gazdag a családom!

Figyelt kérdés
2012. okt. 17. 18:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%

Oh istenem ez a megkülönböztetés!

En a helyedben nem maradnék ilyen családban, mert késõbb még rosszabb is lehetne.

2012. okt. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem lehet, ez maga a gond, nevezetesen, hogy nem fogad el!
2012. okt. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
A következménye kb. az lehet, hogyha nem törik meg a jég, akkor bizony te soha nem fogsz tudni abba a családba tartozni... Előbb - utóbb pedig a párod is választás elé kerül majd.
2012. okt. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
2012. okt. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 bartok.a válasza:
heló!nem ismerlek nem tudom hogy milyen a személyiség,de én is ebben a cipőben járok de engem már nem érdekel.velem 4 éve csinálják ezt de nem csak az apa hanem az összes családtag.próbáld meg valahogy javítani a helyzeted a családban de ne nyalj be nekik.ja nem biztos hogy meg tudják mondani hogy mi a bajuk de mindig találni fognak valamit.
2012. okt. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
az apa még köszönni se akár ha meglát! a párom nem véd meg. a családja azt hiszi olyan volt mint a volt bnői,h kihasznalom.nem mondja a párom h meg soha nem kértem tőle semmit. én többet adtam neki mint ő nekem,mégis társadalmi különbséget mondanak! nem értem mitol jobb az ő apja mint az enyém! dolgozik ő is! attól félek h a páromat befolyásolják majd! :-(
2012. okt. 18. 07:53
 7/16 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Nálam pont ellentétes volt a helyzet. Az én családom a gazdag, a volt páromé pedig szegényebb volt, de ez nálam és a családomnál nem volt probléma. Soha nem éreztettünk vele ilyesmit. A mi kapcsolatunknak az ő szülei vetettek véget. Nekem ez nagyon fájt. Az exem soha nem állt ki mellettem, úgyhogy jobb is, hogy vége lett a kapcsolatunknak. Befolyásolták, telebeszélték a fejét. Ez van. 21/l.

2012. okt. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Szerintem itt a legnagyobb gond az, hogy a PÁROD NEM VÉD MEG!!!

Hahó, kapj észbe, a párod magasról tesz rád! Talán először inkább vele kellene beszélgetned, aztán jöhet a család.

2012. okt. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Elnézést a hibákért,de telefonról írtam és beadta magától a szavakat ha nem figyeltem. Szóval elgondolkoztam azon amiket írtatok. Nagyon szeretem a párom,és ő is szeret a maga módján,de ő nem mer szembeszállni a családjával. Ez nagyon fáj,de valahol azért meg is értem,hiszen lehet,hogy én nem leszek ott neki mindig,de a családjára ameddig lesznek számíthat majd. Legalábbis én ezzel magyarázom magamnak,hogy miért nem véd meg és miért nem áll ki mellettem.

Én a páromtól még soha nem kértem semmit.Többet kapott tőlem,mint én tőle,hiszen hiába gazdag,rettentően sajnál mindenkitől mindent! Még a barátnőjétől is!De nem bánom,nem kell a pénze,csak a szeretete.Naív vagyok szerintetek?

2012. okt. 18. 20:58
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
igen:( oké, hogy nem kérsz semmit, de ha pl nekem sok pénzem lenne, én annyira örülnék, hogy tudok venni dolgokat annak, akit szeretek...engem boldoggá tenne az, hogy örömöt tudtam szerezni egy-egy anyagi dologgal...persze míg nem várja el...lehet, hogy a szeretetet is sajnálja másoktól? sajnos ez sem elképzelhetetlen...
2012. okt. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!