Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti a családban hogyan osszátok...

Ti a családban hogyan osszátok meg az autóhasználatot ha nincs mindenkinek külön autója?

Figyelt kérdés

Nálunk sokáig 1 autó volt és 3 jogsi. A kocsit apám használta a legtöbbet, arra hivatkozva hogy ő szervizeli meg ő fizeti a biztosítást. Én sokszor csak úgy mehettem vele hogy tankolok bele de többet mondott mint amennyit fogyaszt a kocsi, pl 10-10km-es útra mentem és tankolnom kellett bele 2000ért. Anyám is ritkán használhatja mert ha elvittük akkor idegeskedett mikor neki épp kellett.

Van már saját autóm azóta amivel nem közösködök, osszák meg anyámék azt az autót ha már házastársak...

Nem tudom másoknál hogy van ez mert egyik haveroméknál mindenkinek van saját, van akinek abszolút nincs a családban és van aki a nagyszülőkkel lakik és ők nem igénylik a kocsikázást.

Barátnőméknél is van mindenkinek saját autó úgyhogy ott sincs ilyenen vita.


2017. febr. 28. 11:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Hát nálunk, egy kocsi, 2 jogsi.

Vitat nem igen hallok, ki használja. Apa megy vele a letobbet,munkaba+haza ebédelni majd vissza dolgozni.

Anya biciklivel jar dolgozni, en a suliba busszal, de neha elvisznek reggel.

Ha kell anyunak a kocsi pl. Ki akar velem menni a rokonokhoz, akkor egy telefon es mienk is a kocsi. Aztán apáért bemegy anya munkaidő után.

2017. márc. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
54%

Nálunk egyszerű a helyzet.

Mivel a barátnőm -még előttem- az oktatójával volt "jóban", hogy megkapja a jogsiját, ezért azt mondtam neki, hogy ha autózni akar, akkor kérje el a volt oktatójától.

2017. márc. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Egyszeru, csak az vezethet aki epp jozan, olyan meg legfeljebb csak egy van de inkabb egy se.
2017. máj. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!