Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen családi programokat...

Milyen családi programokat szoktatok csinálni?

Figyelt kérdés
Jön a tavasz, egyre több idöt tölthetünk a szabadban. 7 éves lesz a nagyobbik fiam, neki pl. a túrázás az erdöben unalmas... sajnos egyre több programunk nem tetszik neki, végig morogja a programot, a morgást hallatva nekünk is elmegy a kedvünk már lassan mindentöl. Mit csinálunk rosszul? Ti milyen programokat szerveztek?
2017. márc. 1. 13:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
90%
ja és még a szentendrei Skanzen egy nagy élmény! (fizetős)
2017. márc. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
vannak nagyon jó színházi előadások is gyerekeknek. (érdemes nézni a maesteszínház oldalát, mert nagy kedvezményekkel lehet jegyeket szerezni, habár nem lehet előre eltervezni nagyon a programot:)
2017. márc. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
81%

Én sem szeretek túrázni - nem is tudtam, hogy ettől rossz ember lesz valaki :-)


Amit mi csinálunk: piknikezés, múzeum, biciklizés, társasozás, gyerekkoncert, kalandpark, aquapark, állatkert.

2017. márc. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Maga a túra az én gyerekemnek is unalmas volt egy kicsit, de ha tanösvényen mentünk végig, az nagyon tetszett neki. Várta, hogy mi lesz a következő állomáson.


Ezen kívül múzeum, (közlekedési, természettudományi, vasúttörténeti park) Vagy csak úgy elmentünk buszozni-villamosozni a városban, vagy pesten fogaskerekű-gyermekvasút-libegő.

2017. márc. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
96%
Keressetek geocache-t, en amiatt kaptam ra gyerekkent a turazasra
2017. márc. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
95%

Az én fiam sem szeret túrázni 9 éves. Sosem volt az a földet túró, bogarászós gyerek. Homokozni sem szeret. Ettől még nem a tv előtt nőtt fel, sokat foglalkozunk vele.


Péntektől megyünk Cserkeszőlőre a termál fürdőbe. Ami vizes pancsolós program nagyon szereti.

Sokszor kirándulunk más városokba vonattal, ez a mániája. Legutóbb Nyíregyházára mentünk.


Megyünk Minecraft kiállításra, Playitre, csodák palotájába. Ezeket ő kérte, ide elvisszük két barátját is.

Itthon, szeret a konyhában segíteni, madarat etetni, focizni, rollerezni. Nagyonn tesóval xboxozni, ping pongozni.

Ha megyünk valahová akkor a vonatokat keresi mindenhol.

2017. márc. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%

Egy pesti, hugyos,összefirkált kapun mit lehet nézni???

Akkor inkább fekszek egésznap...

2017. márc. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nagyon jó ötletek is vannak benne. Azt nem írtam hogy a kistesója 2 éves, örökmozgó. Legutóbb egy hadihajómúzeumban voltunk, na azt nagyon élvezték a gyerekek, nekünk is tetszett volna, de a nagyobbik fiam mindent gyorsan nézett meg, nem akart minket se megvárni, szinte szaladt végig (azt hozzá kell tennem h magatartászavarral küszködünk, aki hasonló cipőben jár az tudja hogy milyen). A kisebbik fiam is élvezte volna ha hagyjuk arra menni amerre akar de egy hajón ami a vizen van, nem igazán van erre lehetőség. Plusz ő mindent megfogott volna, maketthajót szerette volna az üveg alól kiszedni... Egy katasztrófa volt :D Amúgy rosszul írtam le a problémát, nem csak a túrázás unalmas, hanem néha az állatkert is, illetve mikor nagyon jó az idő, délután spontán elindulok a gyerekekkel biciklizni( Nagyon szép helyen lakunk,sok errefelé a látnivaló) . Neki ez sem tetszik.
2017. márc. 2. 07:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!