Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám és apukám folyton...

Anyukám és apukám folyton feszekednek és már az elválás is szóba jött, de én nem szeretném hogy elváljanak. Mit tudnék csinálni?

Figyelt kérdés

2016. nov. 11. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

Semmit.

Nem gondolom, hogy miattad akarnak válni. Már nem érzik jól magukat egymás társaságában. Nekik is szar, neked is szar.

Jó esetben elválnak békességben, és nem lesz több veszekedés.

Csak ők nem lesznek házasok, de attól még a szüleid maradnak és te is az ő gyerekük.

2016. nov. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
Mert azt jó neked hogy folyton marják egymást? Inkább elvált szülők gyereke legyél minthogy évekig ebben légkörben idegeld magad....
2016. nov. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
13%
Manapság ez a divat. Váljunk el ahelyett, hogy emberi módon megbeszélnénk mi a baj és elmennénk tanácsadásra. Egy gyereknek meg k...a nagy bunkóság azt mondani mi köze hozzá, ne szóljon bele. Neki nem mindegy mi van a családdal.
2016. nov. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%

"nagy bunkóság azt mondani mi köze hozzá, ne szóljon bele"

Oszt ezt hun teccet óvasni?

2016. nov. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De soha nem veszekedtek így mint most. Anyum nekem szokta elmondani mi a baj apuval de azért én ne szoljak bele. én kirázom a kisujjamból hogy lehetne ezt elintézni vita nélkül de meg se halgatnak ezzel jönnek hogy: Ez nem a te dolgod,még kicsi vagy hozzá(15 évessen),meg hogy ne szolj bele. Ebből már ro...túl elegem van hogy azt hiszik sík hülye vagyok ezekhez aztán nem is. és köszönöm a válszokat
2016. nov. 12. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!