Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek is van kopogás után...

Nektek is van kopogás után rögtön benyitó családtagotok?

Figyelt kérdés

Anyukám folyton ezt csinálja és nagyon idegesítő. Kértem már ezerszer, de hiába. Mindig csak kopog egyet az ajtómon aztán már töri is rám. Ennek mi értelme van? Olyan mintha nem is kopogna.

15L



2017. márc. 8. 20:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
80%

Az én anyám is ilyen. Sőt! Amikor fürdőszobában vagyok akkor nem azonnal tör rám, kiszólok hogy WC-N vagyok, és utána:P

17/L

2017. márc. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
94%

Ha VAN saját szobája, akkor egy 15éves lány már elvárhatja, hogy legyenek rá tekintettel.

Szerintem az alapdolog, hogy senkihez nem megyek be a másik szobájába kopogtatás nélkül.


Ami meg anyukádat illeti, szerintem eszébe sem jut, hogy várnia kellene, ez egy rossz szokása.

2017. márc. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
27%
fogjak majd mindjart itt sokan javasolni, hogy retesz / zar / szek az ajto ele / stb, de igazabol az lenne a leghatasosabb, ha leulnel ezeregyedszerre is, es elmondanad, hogy ez zavar teged. vszinu, hogy nem fog raszokni arra, hogy varjon is kopogas utan.
2017. márc. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
87%

Anyum meg húgom egyáltalán nem kopog :/

Ha business ülök,ha fürdök csak úgy kopogás nélkül betörnek.

Húgom az úgy kell kitessékelni,pedig mind2-en tudják hogy szégyenlős vagyok

Apum bezzeg be sem mer jönni :D De az övé a lenti klotyó,szóval max haját szárított fent,de akkor is a folyosóra megy ki XD

Van hogy ha reggel kimegyek a fürdőszobába,akkor anyum pucéran ott nézegeti az arcát a tükörben,vagy egy szál tangában mászkál.Volt hogy melltartó nélkül jött felébreszteni :/

Kicsit kellemetlen


14l

2017. márc. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
84%

Utolsó vagyok XD


Business=budi


A Google XD

2017. márc. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
32%
Örülj neki hogy kopognak. 17/L
2017. márc. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
7%
Nap közben ez miért zavaró? Örülj, hogy van egyáltalán saját szobád!
2017. márc. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
93%

Nekünk emeletes a házunk,és én szerencsére az emeleten vagyok,és hallom mikor valaki jön a lépcsőn felfele,de a fürdő lent van és oda szó nélkül benyit :'D Nem mintha zavarna,végülis a lánya vagyok,de akkor is :D

14L

2017. márc. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
#2as mindenki megérdemli a privátszférát már pedig azt a szobát azért kapta hogy az az ő saját szférája legyen. Egy gyereknek ugyanúgy tiszteletben kell tartani a szféráját mint egy felnőtt embernek. Most mit vártok költözzön el 15 évesen? A legtöbb gyereknek már 5-6 éves korától igénye van egy saját szobára na most akkor az 5-6 éves dolgozzon meg költözzön el hogy lehessen saját szobája ? Minden szülő (aki megteheti) biztosít saját szobát a gyerekének mert ők is igénylik a saját szobát.
2017. márc. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
*2es és nyolcas
2017. márc. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!