Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt olyan papucsférjek,...

Vannak itt olyan papucsférjek, akik szeretik ezt a szerepet nem kényszerből viselik el?

Figyelt kérdés
Élvezi,ha egy nő dominál felette az élet minden területén ő hozza meg a döntéseket..
2017. márc. 8. 23:59
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Nők,ti mit gondoltok a papucsférjekről?

Aranyosak vagy inkább ne kategória?

2017. márc. 9. 00:00
 2/14 anonim ***** válasza:
98%
A legtöbb papucsférj nem kényszerből lesz az, hanem lustaságból, kényelemből, igénytelenségből. Rábíznak mindent a zasszonyra, nem képesek döntéseket hozni és felelősséget vállalni érte, leszarják a saját és családjuk dolgainak szervezését, "rád bízom drágám, te jobban tudod", aztán meg rinyálnak, ha a feleség tényleg dönt, és "dirigál", mert ha nem tenné, akkor kábé semmi sem működne.
2017. márc. 9. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

A kényszert arra értem,ha pl az "anyósnál lakunk" férjnek kuss a neve.


Én ismerek ilyet.És nincs hová mennie,mert a szülei nem élnek,és van 3 gyerek,és hát azokat el kell tartani.

Ott viszont a nő dirigál,mivel az ő anyjánál laknak.

2017. márc. 9. 00:33
 4/14 A kérdező kommentje:

na ő ezt nem igen élvezi.

én olyanokra gondolok,ahol szeretik ezt a szerepet.

2017. márc. 9. 00:36
 5/14 anonim válasza:
98%

Ahogy a válaszoló is leírta, a papucsférjek nagy százaléka azért papucs, mert így kényelmesebb neki. Nem kell döntéseket hoznia. Élheti a lusta mindennapjait.


Én nem szeretem, ha egy embernek nincsen önálló véleménye és nem áll ki magáért.

2017. márc. 9. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%
egyetértek. Még annyit tennék hozzá, hogy papucsférj feleségének lenni nagyon szar. Nem elég, hogy te végzed a meló nagy részét, nemhogy köszönetet nem kapsz érte, hanem még te vagy a rossz fej, a sárkány feleség, és mindenki a férjedet sajnálja.
2017. márc. 9. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem a papucsferj ugy keletkezik, hogy a ferj tul hulye hozza, hogy a felesegevel kozos eletuket ugy szervezze meg, ahogy az a legjobb, legpraktikusabb. Ezert kenytelen a no megszervezni es a lehetosegekhez kepest elhetove tenni a korulmenyeket.
2017. márc. 9. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
56%
Papucs azokból lesz akik határozatlanok, mindenre az a válaszuk hogy "nekem mindegy", ha dönteni kell addig fontolja az előnyöket meg a hátrányokat mig a feleség elunja az időt és dönt a döntésképtelen férje helyett. A legtöbb gyenge határozatlan pasi mellett erős nők állnak, nem véletlenül vonzzák be ám egymást, hiszen igy van egyensulyban a mérleg.
2017. márc. 9. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
70%

Fiatalon nem bírtam volna elviselni egy nyámnyila fazont, a macsók jöttek be, úgy 40 éves koromig.

Rá is fáztam többszörösen.

Ma már, jócskán 40 fölött, egy "papuccsal" élek és ez mindkettőnknek tökéletesen megfelel.

Neki nagyon kényelmes, én meg mivel sokat voltam egyedül és megszoktam az önállóságot, szeretem a kezemben tartani a dolgokat.

Idáig (15 éve) nem volt okunk megbánni ezt a felállást.

2017. márc. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
22%

A papucsférjek férfiatlanok, kevés bennük a tesztoszteron, el vannak nőiesedve és nincs megfelelő önbizalmuk. Emellett persze lehet hogy még pluszban lusták és igénytelenek, de nem feltétlenül. Ami biztos az az, hogy bátortalanok, nem mernek kiállni a véleményük, az igazuk mellett, nem hisznek az egyenjogúságban, úgy gondolják, kevesebbet érnek, mint az asszony.

A papucs férjek mellett a nők nem boldogok, annak ellenére, hogy a papucs mindent megtesz, titokban igazi férfira vágynak.

2017. márc. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!