Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akik már csak kényszerből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik már csak kényszerből vannak együtt a társukkal (gyerek, anyagi gondok, nincs hova menni), azokban milyen érzések vannak? Hogy élik a mindennapokat?

Figyelt kérdés
Nem jár a fejük naphosszat ezen? Hogy oldottátok meg végül?
2017. febr. 1. 08:52
 1/2 anonim válasza:
40%

Az ilyen emberek depressziósok és élet képtelenek.

Ugyanis lelki támaszok nélkül vagy bármilyen támasz nélkül elvesznek és nem tudnak semmit se tenni. Gyenge jellemek és nincs bennük küzdés szellem nem tudnak meg oldani semmit egész életüket így élik le mert azért vannak kényszerből legyen az bármi ami miatt így élnek mert nincs más választásuk támaszt keresnek tűzőn vízen át hogy legyen aki segítő lesz élete végéig akivel majd együtt oldanak meg mindent mert egyedül mint mondtam az ilyen emberek életképtelenek.

2017. febr. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tesóm van ilyen helyzetben. Már csak a gyerekek miatt van a férje mellett.

Nemrég beadta a válást, a család mellette állt, támogatta, majd inkább mégis visszalépett a döntéstől és a férje mellett maradt. 😩

Nem mondja ki,de minden találkozásnál látszik,hogy nagyon boldogtalan. Nem is tudom mikor láttam utoljára akár csak egy jót nevetni. 😢

2017. febr. 2. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!