Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyáméktól kaptam egy súlyzóké...

Anyáméktól kaptam egy súlyzókészletet. Ez egy elég erős célzás volt, ugye?

Figyelt kérdés
2017. márc. 13. 19:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit több infót kaphatnánk?Túlsúlyos vagy ?
2017. márc. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Vézna vagy? :)
2017. márc. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nem, inkább nagyon sovány. Eddig is tudtam, de lehet igazuk van. Örülök is neki, meg használni is fogom. Csak kicsit fáj hogy anyámnak kellett jelezgetnie, mert már őt zavarta.

Vagy túlkombinálom?

2017. márc. 13. 19:29
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Túlkombinálod. Nem hinném, hogy zavarná, inkább csak tudta, hogy örülni fogsz neki :)
2017. márc. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Azt ugye tudod, hogy helyes táplálkozás nélkül a súlyzózás semmit nem fog érni igazán?

De amúgy lehet szimplán csak meg akartak lepni, kellemeset a hasznossal.

2017. márc. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Röviden: túlkombinálod. Ha parfümöt kapsz akkor büdös vagy? :) Nem.
2017. márc. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Felénk nagyon divat (főleg a fiatalabb korosztályoknál ahol nem nagyon lehet/illik még alkoholt) születésnapra parfümöt,tusfürdőt,sampont vinni. A kanadai unokatestvérem tartott itthon egy szülinapi bulit és a néhányadik ilyen csomag után komolyan azt hitte hogy arra akarnak célozni hogy tisztálkodhatna gyakrabban..

Lehet hogy egyszer valamit elejtettél a szüleidnek, hogy jó lenne kicsit izmosabbnak lenni vagy hasonlót, biztos hogy nem rosszból adták csak meg akartak lepni. Nekem is előkeresték a nagybátyám súlyzókészletét, egyszerűnek mikor még csak 10 éves a gyerek akkor nem adsz neki ilyesmit de ha már akkora hogy nem kell félni hogy nem tud megemelni egy 5 kilós súlyt akkor elkezdhet kicsit súlyozni.feltételezem olyan 14-18 között lehetsz. Szerintem ez is a férfiváérés egyik folyamata, ha elkezd fejlődni a test megnyúlnak a csontok akkor érdemes egy kicsit az izmokat is utánuk növeszteni.. Ne vedd személyes célzásnak, elég gyakori.. Már csak arra figyelj hogy helyesen használd, ha hirtelen felkapsz egy nagy súlyt bemelegítés nélkül, nagyon megroppanthatod az ízületed..bár tudom hogy hiába mondom hogy melegíts be, annak idején én is hülyeségnek tartottam..majd ha megroppantot a csuklód akkor keress rá a bemelegítésekre..

2017. márc. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Túlkombinálod.

Az eszedbe sem jutott, hogy végre azt szeretnék: élj sportos életet, mert attól maradsz egészséges?

2017. márc. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
A véznaság sem a legjobb ! Egyél sokat , és ha elmúltál 16 éves akkor már fehérjeporokat is használhatsz , aztán mehet a gyúrás ! Sok sikert ! :)
2017. márc. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan használhatod mindenféle porok nélkül, természetesen megfelelő étrend mellett! Lesz még divat a vékony szálkás izmos test, a mai kigyúrt izompacsirta "menő" alak helyett!!!
2017. márc. 20. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!