Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan közöljem a családommal?...

Hogyan közöljem a családommal? Nagyon izgulok!

Figyelt kérdés
Tudom, hogy lerágott csont és sok ilyen kérdés van de muszáj nekem is megkérdezni hiszen nagyon tanácstalan vagyok és nem tudom kitől kérhetnék tanácsot. Most leszek 20 éves, 3 és fél éve van párom aki 8 évvel idősebb nálam. Sajnos még nem lakunk együtt de úgy terveztük, hogy idén nyáron hozzá költözök. Neki saját háza van (nem albérlet) és munkája is van, bár nincs eleresztve úgy anyagilag. A napokban muszáj volt terhességi tesztet csinálnom és mind a 4 pozitív lett. A páromnak természetesen elmondtam és látta is, ő nagyon boldog most és én is az vagyok meg furcsán érzem magam de tartok attól, hogy a családom kevésbé lesz boldog. Félek, hogy mérgesek lesznek ránk. Anyukám talán nemrég kezdte elfogadni a páromat és azt, hogy együtt vagyok vele, a nővérem viszont végképp nem képes elfogadni minket, pedig nem is ismeri. Csak megtűri mert "muszáj". Szerencsére nem találkoznak sokszor de mindig csinál valamit ami miatt én érzem magam kellemetlenül. Édesapám már az elején elfogadta őt. Tudom, hogy most már felnőttek vagyunk és ez csakis a mi dolgunk de nem szeretném, hogy tönkremenjen a családdal a kapcsolatunk. Eddig azon paráztam, hogy hogyan mondjam el, hogy elköltözök... egyáltalán mikor szokás ezt bejelenteni? A testvérem messze lakik és ritkán jár haza, sose szoktak nálunk olyan nagy családi gyűlések lenni (maximum karácsonykor) így végképp nem tudom, hogy mikor mondjam el. Szeretném egyszerre letudni a szűk családot, nem akarok külön magyarázkodni mindenkinek. A család többi része nem annyira érdekes. A párom szülei folyton azt kérdezgetik, hogy mikor jön már, mert nagyon várják már. Mit tanácsoltok?
2017. márc. 15. 14:31
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Hármasnak mennyire igaza van...
2017. márc. 16. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!