Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arrol ha a...

Mi a véleményetek arrol ha a szülők szájon puszilják a gyerekeiket?

Figyelt kérdés

Nekem kicsit fura volt.

Egy ismerösnél voltam,ott történt.

10év körüli gyerekek.



2017. márc. 16. 14:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
69%
Én meg lesz.rom. Ez csak rájuk tartozik. Semmi rossz nincs ebben, ha nekik így jó. Márpedig nem neked kell mindenkinek megfelelni.
2017. márc. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
63%
Nálunk is így volt. Kiskoromtól kezdve szájonpusziltam a szüleimet, ennek akkor még a legminimálisabb szexuális töltete sincs. Aztán ahogy megkezdődött a kamaszkor, olyan 11-12 éves koromban szép lassan abbamaradt. A most két éves öcsém is szájrapuszit ad.
2017. márc. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
83%
Most volt nem rég ez a kérdés, mindenki azt írta, én is azt mondom, hogy nem probléma, csak akiknél nem megszokott, furcsállják. Egy bizonyos életkor alatt még csak nem is furcsa, utána már nekem se olyan szimpatikus, de ahány ház, annyi szokás, nem kell beleszólni.
2017. márc. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
49%
A párom gyermeke is 10 éves. Számomra furcsa, hogy szájon puszilja, de nekik biztos ez a természetes.
2017. márc. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
78%
Amíg nincs benne nyelv, jól van az.
2017. márc. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
67%
szerintem mondhat barki barmit, nagyon gyomorforgato latvany.
2017. márc. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
93%

Nemrég halt meg anyukám, a fenekét is megcsókolnám, ha újra láthatnám.


Hadd szeressenek úgy az emberek, ahogy akarnak.

2017. márc. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
53%
Azt hogy irigylem az olyanokat akiknek ez a legnagyobb problémájuk az életben hogy az ismerősék csőröznek a purdéjukkal.
2017. márc. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
74%

A férjem családjában (legalábbis anyósom részéről) ez volt a szokás, de nálunk pl. nem.

Először furcsa volt ilyet látnom, de ha belegondolok, egy bizonyos kor alatt semmi különös nincs benne. A bizonyos kort úgy nagyjából kamaszkorig gondolom. Igazából amíg nincs szexuális töltete és egyik félnek sem kellemetlen, addig tényleg nem látom, mi lehet vele a baj.

2017. márc. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
55%
Idióta amcsi szokás.
2017. márc. 17. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!