Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ilyen szülők miért nem...

Az ilyen szülők miért nem nevelik önálllóságra a gyerekeiket?

Figyelt kérdés
Uszodába járok, sokszor bosszankodunk, mikor a kedves anyukák a 6 év feletti fiaikat a női öltözőbe hordják, és lesik a tini lányokat, meg 10 percig zuhanyoznak, és futkosnak a női öltözőben, nem akarom elhinni, hogy egy hat év feletti, iskolás gyerek nem tud egyedül öltözni.HIába szóltunk a vezetőségnek, senki sem tett semmit, van hogy őt kiskamasz fiú van a női öltözőben, mi már ennyi idősen rég egyedül öltöztünk az uszodában.
2013. febr. 2. 19:55
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

Ki kell zavarni őket a pitsába!

Ha az anyuka lázong, akkor őt is kizavarni!

Ha nem akarják, hogy a kis szemük fénye külön öltözzön, akkor meg lehet várni, amig kiürül a női öltöző!

Nyugodtan csapj balhét!

2013. febr. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
Hát, én is ezen háborodtam fel a múltkoriban. Nem csak egy kisfiú jött be a női öltözőbe, hanem apuka, anyuka, baráti házaspár és ott beszélgettek nagy kényelmesen, míg a kislányok öltöztek át az úszáshoz. Persze én voltam a bunkó, mikor megkérdeztem, hogy nem tudnának-e az öltöző előtt beszélgetni a folyosón, és hogy a gyerek nem tudna-e a férfi öltözőben átöltözni.
2013. febr. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondanám nekik hogy ha ennyire féltik a fiukat öltözzenek ők a férfi öltözőben
2013. febr. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hat éves hagyján, de idősebbeket is bevisznek az anyukák. Szerintem ez nagyon gáz....
2013. febr. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

a férfi öltözőben is szokott lenni kabinos bácsi, biztos segít a gyereknek, ha megkéri rá.


nyugodtan küldd el a csába anyukát a gyerekével!

2013. febr. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is járok úszni, heti kétszer. Az elmúl 1 évben egy anyuka is elkezdett járni 11-12 év körüli fiával úszni és miért is ne, a női öltözőben öltözik a kissrác is. Én 17 éves vagyok és mit ne mondjak, enyhén zavaróan bámul a kölyök. ár beszéltem az anyukával, hogy nem lehetne, hogy a gyerek ne itt legyen? Kaptam is a fejemre, hogy de hát ő még pici baba... Következő alkalomnál már leszidtam az anyát, hogy legyen olyan kedves, tkarodjon innen ki a pici baba fiával együtt és nevelje meg, hogy ne bámulja a lányokat, mert ez már undorító. Hápogott a nő, mint egy kacsa... Azóta is ott öltöznek. Szóltunk már a vezetőségnek mi is, de ez a tipikus "semmit nem tehetünk" szöveget nyomják.
2013. febr. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezt én nem értem...miért nem tehetnek semmit? Ki kell írni, hogy a női öltözőbe hat éven felüli fiúk nem mehetnek be és pont.
2013. febr. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
hiába van kiírva, ha senki sem tartja be
2013. febr. 3. 20:08
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor végképp nem értem miért nem tehetnek semmit...mondjuk szóljanak rá...nem?
2013. febr. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!