Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 40 körüli férfinek ciki/nevets...

40 körüli férfinek ciki/nevetséges fiatalosan öltözködni?

Figyelt kérdés
Nem gondolok nagyon merész dolgokra, csak pl. feliratos póló (nem márkajelzés), bermuda, titokzokni sportos cipővel, szandál (zokni nélkül), ilyesmi. Melyik gáz, melyik nem?
2011. máj. 22. 18:22
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem egy 40 éves férfi fiatal ,ereje teljében.

Mért kéne nagypapásan öltözni???

Én személy szerint a bermudát még 18 éves srácokon sem szeretem,de nem vagyunk egyformák,40 fok melegben meg elmegy,de nem munkahelyre.

2011. máj. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez így oké, extrémebbre számítottam. Viszont szerintem a csőnaci tiltott már ilyenkor, ha nem agy Billie Joe Armstrong:D
2011. máj. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a legtöbb férfi így jár, korfüggetlenül.

És hatalmas dícséret, hogy nem zoknival hordod a szandált.!:)


14/L

2011. máj. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is teljesen rendben van. Nem gond a színes, bár mondjuk szerintem egy lila pólót már inkább nem. Az a tiniken sem tetszik,sem a rózsaszín. De mondjuk egy szép kék még simán.

21/L

2011. máj. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

a csőnacinak mindig tiltottnak kellett volna lennie..

amúgy szerintem amíg néz ki valahogy az ember (úgy ahogy de normálisan), addig bármit felvehet. A 40 év körüliek valószínűleg nem bottal közlekednek szóval addig szerintem lehet fiatalosan is öltözködni. Apám 46 éves, de jó kis mintás ingeket hord (nem csicsás, olyan "férfias" vagy hogy mondjam), amit szeret kicsit ki is gombolni. Kicsit úgy öltözködik mint 28-32 éves korosztály. Legalábbis én így látom, de ettől fiatalabbnak is tűnik.

De végülis, egyszer élünk, ha az embernek 40 fölött van olyanja hogy fiatalosan öltözködjön, akkor szabad a pálya.

Én amíg a nem látom hogy szembelógó haj + szemcerka eredmény addig nálam nincs gond :D

18/l

2011. máj. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

szerintem minél tovább képes egy pasi ilyen fiatalosan öltözni, annál jobb. a ruha nagyon sokat dob az emberen. ugyanaz a férfi nézhet ki 10 évvel kevesebbnek és 10 évvel többnek is mint amennyi, attól függően hogy van felöltözve.

21L

2011. máj. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem gáz. ezek kb. alapdolgok.
2011. máj. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis! A férjem 40 éves, és nagyon jó ruhákban jár, imádja a színes, vicces, feliratos polókat, ingeket, farmer, vagy farmer bermuda, és a polkhóz szinben hozzáillő sportos cipők. /de nem edzőcipő/
2011. máj. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, megnyugodtam :)
2011. máj. 23. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!