Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám velem akar jönni állást...

Anyám velem akar jönni állást megnézni. Hogy beszéljem le róla? (tök nevetséges és ciki! )

Figyelt kérdés
2010. máj. 11. 10:19
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
90%

"Anyám! Ne röhögtess ki! Sehova nem vesznek fel egy gyereket, akit a mamája kísér! Minden munkáltató felnőtt embert keres! Még diákmunkára sem vesznek fel olyat, akit a mamája kell kísérgessen!"


Gondolom, nem az a célja, hogy ne találj állást! Hacsak nem az ő cége, de akkor se menjen, mert visszafelé sül el.

2010. máj. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim válasza:
78%

szerintem rád fér hogy elkísérjen. hiszen mennyire lehetsz, önnálló, ha ahoz is segítséget kérsz, hogy 26 évesen, hogyan vitass meg valamit édesanyáddal?!

- egyszerűen meg mondod, hogy fontos az önnálló megjelenés, és értse ezt meg.

egyébként anyukáddal élsz? vagy miért akar egyáltalán elkísérni? ő választja ki, hogy hol dolgozz????

nem igazán értelek.

legjobbakat

2010. máj. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
90%
Mondd, hogy a betöltendő állás feltétele az önállóság! Így ciki lenne a mamával megjelenni. Annak örülj, hogy még mindig aggódik érted! Jobb, mint ha nem érdekelné, mit csinálsz. De ha jónak látod, meséld el neki a benyomásaidat, s talán a megérzéseivel tud tanácsot adni, ha kétértelmű lenne az alkalmazási feltétel.
2010. máj. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

De miért akar elkísérni? Milyen okból?

Én is megbeszélném, lebeszélném, a helyedben.

2010. máj. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell lebeszélni, csak mondd meg, hogy semmiképpen nem jöhet veled. Nem kell, hogy megértsen, csak közöld, hogy egyedül mégy! Tudja hova mégy? mert ha nem, akkor nem is kell elmagyarázni. Ha igen, akkor kérj másik időpontot titokban, és szökj el rá!
2010. máj. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
94%

Ne engedd, te bolond!

Mit fog rólad gondolni az, akinél jelentkezel? 26 évesen???

Már 18 éves is rázós, de 26?

2010. máj. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

ő találta,és mondta,hogy a lányának ez jó lenne...sima eladói állás...én mondtam neki,hogy kizárt,hogy velem jöjjön,tök ciki,már rögtön az elején beéget...totál idiótának fognak nézni...aztán kiderült,hogy őt is érdekli,és mondta,hogy majd együtt megnézzük...én meg ere közöltem,hogy én tuti,hogy nem fogok elmenni,tesómnak meg a hátam mögött azt mondta,hogy de,én is jövök!-

ilyenkor mi a francot csináljak?

2010. máj. 11. 10:48
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Versenyben vagy anyáddal. Most nem családtag, konkurencia! Kérj korábbi időpontot, és menj egyedül, nézd meg. Vagy csak menj oda szó nélkül, és kérdezd meg, mnem zavarnál-e mert itt jártál. Ha ketten mentek, az mindkettőtök esélyét csökkenti. A munkáltató nem egy családi brancsot keres. Ha együtt mentek, úgy vélheti, mindig be fogjátok vinni a családot, meló helyettt ott fogtok bratyizni. Vedd fel akesztyűt, versenyben vagy anyáddal! Előzd meg! Ha megkapod az állást, majd megnyugszik.
2010. máj. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Meg van már beszélve egy fix időpont? Mert telefonálhatnál, hogy tegyék előbbre, ha lehet, vagy valami ilyesmi!
2010. máj. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
1O.56-os, egyformát gondoltunk!
2010. máj. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!