Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szép név az Eszter?

Szép név az Eszter?

Figyelt kérdés

Eszter a nevem, de sokan csak Esztinek szólítanak.


Nekem egyik formàban sem tetszik és az évek soràn egyre többször kaptam mejegyzéseket a nevemet illetően.


Többnyire azt,hogy nem nőies név, semmi "nőies dallam" nincs benne, régies,túl semleges, egyszerű, ronda, "szigorú" név stb.


Tegnap amikor bejelentkeztem a portàn az ott àlló férfi elolvasta a névjegy kàrtyàmat és azt mondta elég gàzos nevet adtak nekem a szüleim. Aztàn húzogatni kezdte a szemöldökét.


Én sem szeretem a nevemet, de havonta 2x biztosan kapok valami frappáns megjegyzést. A munkahelyemen az egyik kollégàm nem szólít a nevem, inkàbb "Hé" Te" Hallod? Ezekell a szavakkal indítja el a beszélgetést vagy ha kérése óhaja sóhaja van akkor ezt kapom tőle, mert irritàló a nevem.


Hát basszus..


L



2017. márc. 25. 10:25
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

20 éves vagyok.

Pincérként dolgozok ahol jelenleg 13 férfi van és 2 nő. Az egyik én vagyok.

2017. márc. 25. 10:56
 12/28 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy a " szürke kisegér" külsőm miatt van ez így, de tényleg soha senkivel nem szerettem volna ellenszenves lenni. Próbàltam mindig mindenkivel kedves lenni és nem vagyok kihívó sem.
2017. márc. 25. 11:01
 13/28 A kérdező kommentje:

Oké, rendben. Csak egy kérdés volt.

Sziasztok

2017. márc. 25. 11:08
 14/28 anonim ***** válasza:
93%

Nagyon szép név. Egy Eszter ismerősömnek se szóltak még be a neve miatt.

Szerintem sem a neved miatt negatívak veled.

2017. márc. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
78%
Mi? :DDD Most komolyan, mennyire primitív már a portás?
2017. márc. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
95%

"Embereld már meg magadat kicsit."


Ilyeneket könnyű írni, de ha az embernek alacsony az önbecsülése, akkor ez nem segít, elhiheted...

2017. márc. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj a neved miatt, nekem az egyik kedvenc nevem, szerintem semmi baj sincs vele :)
2017. márc. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szép név, és nem hiszem, hogy a neved miatt van a megkülönböztetés, mert nem egy ritka vagy csúnya név.
2017. márc. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
62%
Első vagyok. Borzasztó nehéz életed lesz ilyen kishitűséggel. Vágj vissza akár a kollégádnak,akár a portásnak,de akár itt a válaszadóknak,ne futamodj meg. Adófizető,dolgozó,szavazati joggal rendelkező felnőtt nő vagy párkapcsolattal,gondolom tervekkel,álmokkal. Állj ki magadért. Sok van még hátra ahhoz,hogy mindent lenyelj. 40 éves korodra eltűnsz az éterben ilyen szolgalélekkel.
2017. márc. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
94%
Nem értem mi a baj az Eszterrel. Sokat ismerek és szerintem szép név, aranyos. Szerettem volna ha a lányomat is úgy hívják, de sajnos az unokatesója is Eszti, úgyhogy inkább nem az lett. :) Ezeket a kötekedéseket szerintem csak bevonzod. Hidd már el, hogy semmi gáz nincs a neveddel.
2017. márc. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!