Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Normális ez?

Szülők! Normális ez?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm,aki 13éves. Az egyik az,hogy telivan piercingekkel,a másik pedig az,hogy a szülei mindenhova elengedik..de tényleg mindenhova..bulikba,partykra és akkor ér haza amikor akar,pl hétvégén reggel is hazamehet egy buliból..nemszólnak..ja és minden héten legalább 3-4x a Westendben költi a 40-50 ezreket....én 14vagyok de ezek közül egyiket sem engedik,és őszintén én nemis szeretném ezt az életet ami neki van..szóval szerintetek ez normális,hogy ennyire elengedik a szülei őt?
2010. máj. 12. 08:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Dehogy normális. Maj 2 év múlva, amikor drogosan szedik össze az árokpartról vagy felcsináltatja magát, akkor majd a szülők elkezdik okolni a társadalmat a tanárokat és mindenki mást, hogy ki tehet erről.
2010. máj. 12. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
ja igen azt nem mondtam hogy drogozik..vagy szív valamit "néha" meg iszik rendesen ...
2010. máj. 12. 08:11
 3/14 anonim ***** válasza:
80%
Egyaltalan nem normalis dolog, ha ebben a korban ennyi mindent megengednek neki, akkor mi lesz kesobb? Felul a fejuk tetejere, vagy ha esetleg valamiben ellenkeznek majd kepes lesz akar gyilkossagra is.Termeszetesen nem kell mindentol eltiltani a tiniket de azert vannak bizonyos hatarok.Az ilyen elkenyeztetett gyerekekbol lesznek majd a buta, drogos, bunozo fiatalok.
2010. máj. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%

Mindkettőnek megvan az előnye.


Én is nagyon szabadon nevelt fiú voltam (bár költeni nem költöttem, csak piercingeztem, füveztem (esetenként 1-2 keményebb drogot is használtam), ittam, partyztam), de aztán valahogy mégis "helyre jött" minden, 2 diplomám van, középiskolában tanitok. Nem bántam meg semmit.


Csak hogy ne ócsárolja mindenki azt a kislányt, mert ki tudja, lehet ettől még rendes nő belőle később.

2010. máj. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%
Meg még valószínűbben lehet iszákos k*rva és ha felcsinálják és gyereket szül, az ilyen fogja a szemetesbe hajítani a babát.
2010. máj. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonlóképp nőttem fel. sok buli+piercingek+tetoválás. minden hülyeségbe benne voltam. mégse lettem drogos vagy alkoholista, nem lettem idő előtt terhes se. kitomboltam magam 18-19 éves koromra, utána kezdtem a tanulással is komolyan foglalkozni. most 26 éves könyvtáros vagyok. nyugodt életet élek. kb.10éve ezt senki nem gondolta volna rólam csak az édesanyám. Ő bízott bennem.
2010. máj. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
41%

VAn akinél ez normáis van akinél nem

Kedves kérdező!

"Van egy barátnőm,aki....."

Ennek a kislánynak nincs szüksége ellenségre ha a barátai olyanok mint Te.

2010. máj. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
63%

"ezek közül egyiket sem engedik,és őszintén én nemis szeretném ezt az életet ami neki van"


Nekünk azt mondasz amit akarsz, de azért magaddal ugye őszinte vagy?

2010. máj. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Egyik barátom nekem is ilyen volt, szó szerint minden este berúgott önkívületi állapotig (gimi mellett), azt nem tudom, hogy drogozott-e, illetve nem költött el a plázában egy csomó pénzt, de a kocsmában otthagyott egy jelentős összeget mindig, és azért jó cuccai voltak fiú létére, viszont a többi stimmel. Aztán vele is az lett, hogy kitombolta magát 22 éves korára, most meg tanul az egyetemen jó eredményekkel, és dolgozik mellette. Persze a szülei jól nevelték ezt a dolgot leszámítva, ezt meg azért nem tudták neki kontrollálni, mert koleszben élt gimiben is. Mondjuk neki az a baromi nagy szerencséje, hogy baromi jó a memóriája és az IQ-ja, így simán tanul bármi más mellett is. Így vették fel egyetemre is. De az is igaz, hogy sok ilyen elkényeztetett hülyegyerekből a társadalom nem épp értékes tagja válik, ilyent is láttam már.
2010. máj. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Pont a lányom osztályába jár egy ilyen lány. Mindent megvesznek és megengednek neki. Iszik /általában rövidet/, enyhe drogokat használ, 14 szülinapra vizipipát kért és kapott a szüleitől. Mindig ő akar a középpontban lenni a többiek előtt és mindent meg is tesz az ügy érdekében. Előre kijelentette, hogy ha lemegy a jelentkezés a középiskolába /még 7.osztályos/ és kiderül, hogy felvették, na majd ő akkor megmutatja!? Ez annyit jelent nála, hogy minden tanárt elküld melegebb éghajlatra!! Hát gratulálok a kedves szülőknek. Ja, anyuka egy menő gimnáziumban tanár tehát a kislányát gyakorlatilag "beteszi" az iskolába.
2010. máj. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!