Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a családból mindkét szülő,...

Ha a családból mindkét szülő, és a testvér egyetemen végzett akkor én nem lehetek fodrász?

Figyelt kérdés

A fodrász az OKJ -s képzés, de nálunk mindenki diplomás...

Az nagyon baj lenne ha én nem szeretnének egyetemre menni? (Tanulmányom meg lenne hozzá)

De engem a fodrászat érdekel.

Azt mondják hogy majd megbánom a fizetés miatt, nem lesz munkám , és az a DIPlOMA az KELL ... :(

Most akkor ne tanuljak fodrásznak?

Azt szeretnék ha dietetikus lennék...

De engem az nem nagyon érdekel...

Mit csinaljak?

Ketto szakmat nem szeretnék tanulni.

Köszi a válaszokat :)



2017. ápr. 8. 15:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
6%

Hm, ... egy fodrász 10-30 perc alatt keres 1000-2000-30 Ft-OT.


Míg egy napi 3 műszakos robotoló 8-10-12 órában 6-8 ezret.

2017. ápr. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
7%

Bocsi, akkor leírom mobil tel. helyesírás el. nélkül.


#1-es voltam.


Egy, már befutott vendégkörű fodrász jobban keres, mint egy gyári robotoló melós.

Ez lett volna a lényeg.


Egy másik szakma azért sosem árt.


Nekem 4 végzettségem van.


Közben beteg lettem.

Így 2-vel nem érek már semmit.

2017. ápr. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Azt csináld, amit te akarsz, mert ez a te életed, nem az övék. Ha boldogtalan leszel az általuk javasolt szakmában, soha nem fogod megbocsátani se nekik, se magadnak. Egész életedben sóvárogni fogsz azután, ami a te álmod volt.
2017. ápr. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Csináld azt amit szeretsz!
2017. ápr. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
70%
Negyven évig szénhidrátot számolni vagy negyven évig hajból alkotni? Te döntesz!
2017. ápr. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem az számít, milyen szintű végzettséged van, még csak nem is az, hogy mennyire vagy jó a szakmádban, hanem hogy mennyire élvezed. Pl. a fodrászat esetében, a vendég az alapján fogja nézni a munkádat, hogy hogyan viselkedsz, miközben dolgozol. Ha mogorva vagy, mert pl. utálod az egészet és legszívesebben ott hagynád a francba, akkor a vendég a hibákat fogja keresni abban, amit csinálsz. Ha viszont kedves vagy és mosolyogsz, akkor azt fogja nézni, hogy mi a jó abban a frizurában, amit készítettél, ezért még akkor is elégedettebb lesz, ha esetleg nem végzel tökéletes munkát. És ez minden foglalkozás esetében így van. És nyilván könnyebb egy olyan szakmában kedvesnek lenni, amit szívesen csinálsz, mint egy olyannál, amit csak kényszerből kell megcsinálnod. Úgyhogy ha nem szeretnél dietetikus lenni, akkor bizony nem is leszel sikeres dietetikus, mert az emberek nem fogják szeretni, ahogyan a munkádat végzed.
2017. ápr. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
92%

Egy jó tanacs... én 10 evig dolgoztam abba, amit nem szerettem volna... 10 év után sikerült kiszabadulnom abból a munkaból, amit utáltam, és atmennem abba a szakmaba amit imadok...

Ez a 10 ev gyotrelem volt. A lenyeg csak is olyan munkat tanulj, vagy vegezz amit szetetsz, mert megeszi az eleted es lerobbansz abba hogy nap mint nap ugy kelj fel hogy utalid amit csinalsz....

Magadert tanulj ne a szuleidert.... elvegre nem ok fogjak csinalni. Ha ugyes vagy es talpraesett fodraszkent is kereshetsz jol...

2017. ápr. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha jo fodrasz vagy jo helyen, akkor siman kereshetsz joval tobbet, mint egy atlag diplomas ember. Most nem egy hajas lacira vagy ilyesmire gondolok, csak szimplan egy jo fodraszra, jo, forgalmas helyen. Keresztanyam is fodrasz, egy ora alatt siman keres tobb tizezreket, ha olyan van. Mondjuk o kozmetikus is melle, de inkabb a fodraszat a "fo".
2017. ápr. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy lehetsz.
2017. ápr. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
48%
Nem egy egészséges szakma. Folyamatos állás, karemelgetés, és festék gőz belégzés.
2017. ápr. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!