Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg megérdemlem, hogy...

Tényleg megérdemlem, hogy ilyen legyen velen és én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés

A párom mostanában úgy állítja be a dolgokat mintha én rosszat akrnék neki.2 napja ki akartam menni a párom elé az állomásra, ő felhívott és mondta h. szomjas menjek el neki inni venni.Én erre azt mondtam h. de már otthon vagyok(azt hittem azt gondolja még Pesten vagyok).Ő erre azt mondta, h. jó akkor majd haza megy és utána elmegy a bolta...Pedig én egy szóval nem mondtam neki h.nem megyek el bolta, sőt direkt emiatt is akrtam kimenni elé és mondtam is neki, h.majd oda felé beugrom a boltba.

Vasárnap v. hétfőn írt a tesója h. a gyerkeknek ballagása lesz.Azóta talán 2-szer mondtam neki h. hívja fel őket, h. nem tudunk menni, erre azt mondja h. hívjam fel én.Mondtam neki h.de neki kellene mert az ő testvére stb.erre úgy nekem támadt, h. szálljak már le erről a témáról és mért kell minden nap megemlíteni, ezt a ballagást(én csak azt akartam h. jóban legyen és ne az legyen h. pont ússzítsam őket egymás ellen..).Nem igazán tartja akapcsolatot a családjával és én csak jót akrtam,de mindig azt akrja h. én intézzek mindent.Én hívjam fel az anyját, testvérét én írjak nekik sms-st stb.


2010. máj. 13. 13:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

lusta a szentem,vagy téged néz ügyintéző titkárnőnek

érdemes mindent megbeszélni kinek mi a feladata,és ne vegyél magadra plusz feladatokat ,egy idő után minden természetesen a te nyakadba szakad

2010. máj. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egyszerűen őt nem érdekli ezek a családi dolgok és viszonyok.Erre lusta,amúgy is,de vannak amiket megcsinál helyettem és segít,de ebben nekem kell csinálni mindent, vagyis ha engem zavar pl.az h. nem megyünk hozzájuk akkor írjak és szóljak én a tesójáéknak, mert ő lesz*rja.Az a baj, h már az anyja is azt mondja h. inkább engem fog hívni h. mi van a fiával mert ő sose veszi fel a telefont és sose hívja vissza őket.(de igazából én ebből ki akarok maradni, szeretnék jó viszonyban lenni a rokonaival és azt is h. ő legyen jóban velük,de zavar h. énlegyek a közvetítő).De ha bele szólok h. mit kellene tennie akkor én vagyok a hibás.
2010. máj. 13. 13:33
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Tartsd a magad nevében a kapcsolatot a családjával, ha te is akarod.A párod nagyfiú, az ő dolgát intézze maga.
2010. máj. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az a baj, h. családja is úgy gondja, h.legalább én legyek az aki unszolja v. "tartja kapcsolatot" köztük.Mert ha én szeretem,akkor nem választom el őket egymástól.Pl. amikor a párom és az anyja összeveszett,akkor az anyja szerint én voltam a hibás,mert nekem kellett volna a fiúkat lecsitítani, h.ne veszekedjenek és ne gondoljon rosszat az anyjáról stb...Szóval nehéz úgy csinálni h. mindnekinek jó legyen és én se legyek hibás semmiben.
2010. máj. 13. 13:44
 5/7 A kérdező kommentje:
Az a baj, h. úl lelkiismeretes vagyok és mindet magamra veszek.ENm tudok csak úgy elmenni a dolgok mellett.Ha én nem akarok valamit pl. kávét főzni(mert amúgy mindig kérdés nélkül megcsinálom,mert szeretek segíteni és szeretem ha hasznosnak érzem magam),de ha épp megkérnek vmire,de épp nemet mondok,mert nincs kedvem hozzá,akkor én vagyok a hibás és veszekedés lesz.Olyankor persze egybőlugrokk, h jó megcsinálom,mert az a fenyegetőzés, h.ezentúl ne csináljak semmit, nem kell segíteni stb.Pedig pont ez éltet ha segíthetek(de néha én is szeretnék pihenni...)
2010. máj. 13. 13:48
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak kihasznál.
2010. máj. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vagy cselédnek néznek, vagy erőnek erejével okot keresnek, hogy letolhassanak.
2010. máj. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!