Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit rontottam el? Én vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit rontottam el? Én vagyok a hibás? Megérdemlem amit tesz velem?

Figyelt kérdés

5hónapja vagyok együtt a barátommal, ma szakított velem.

Az egész úgy kezdődött hogy pénteken megnéztem a gépét, és csúnya dolgokat találtam az msn-n ami nekem rosszul esett.

Ő is tudta ezt, és kért bocsánatot és én péntek óta nem mondtam hogy szeretem, hogy rosszul essen neki.

Ma pedig elő állt azzal az ötlettel hogy most ő nézi meg a gépembe a beszélgetéseket, mondtam hogy oké nézze meg nem zavar.

Tudtam hogy rosszat nem csináltam csak egyet, volt egy fiúval egy beszélgetésem amikor ő kikezdett velem, és persze én ráhárítottam hogy én nem jövök vele össze mert messze van.

Ezt kitöröltem, és mondta hogy lépjünk bele a lomtárba, na mindegy nem léptem, féltem hogy kiborul miatta, na mindegy azért is kiborult.Mondta hogy vége felejtsem el.

Mondtam hogy nem akarom és szeretem.

Azt mondta hogy velem minden rossz volt kivéve az szex-et.

Nálam hagyta a telefonkártyáját hogy ne érjem el.

Mikor kikísértem el sem köszönt.:(Csak annyit mondott bent van a kártya és vége.

Nagyon szeretem nem akarom elveszíteni.

Milyen tanáccsal látnátok el???


2011. jan. 3. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Mások szemében a szálkát is, magáéban a gerendát sem... Valóban hiba volt úgy pattognod, hogy a te füled mögött is vaj van. Ha a srác normális, nem látod többet. Ezt elk.rtad, mint Gyurcsány pajtás.
2011. jan. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hát hogyha tényleg "csak" ez a baj mert aztmondtad annak a fiúnak hogy azért nem jösz vele össze menrt messze van és nem azért mert van barátod... én a helyedben ha már igy kiakad inkább megmutattam volna neki és őszintén elmondom hogy csak azért irtam ezt mert(amugy miért is ?:D nem bántottad volna meg vele jobban ...na mind1:D)...izé..szal amiért nem mondtad azt...azért sztem ezért még nem kellett vna szakitani... sztm hazamegy átgondolja és majd keresni fog , ha szeret.

nekem is ki szokott borulni a netes cuccok miatt amugy,.. pl hogy donnalight on fentvagyok azon is , mert azt hiszi ott pasizom , meg hogy biztos énis nézegetek más pasikat és rányomok h "tetszik"... de inkább csak max duzzogott 1-2 óráig...

sztem lenyugszik a barátod.és nem azért ezt nem érdemled, ha tényleg csak ennyi történt, de én vhogy csak megpróbálnám utolérni, ..inkább mutas neki meg azt a beszélgetést ... avgy írd át és ugy mutasd meg :D

2011. jan. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Minek turkáltál a gépén? Ez enyhén szólva is undorító.
2011. jan. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ő mondta hogy nézegessünk és hogy törülgessünk, ültem az ölébe és fogtam az egeret ennyi ez nem turkálás
2011. jan. 3. 20:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Fogadjunk te is valami apróságon akadtál ki az ő gépén.
2011. jan. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!