Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem költözik/költözött...

Miért nem költözik/költözött már el egy 30-35 éves férfi otthonról?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat
2014. szept. 10. 22:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
77%

Mert nincs partnere, és nem akar feleslegesen kidobni pénzt albérletre például.

Mert a szülei idősek, és nem akarja egyedül hagyni őket.

2014. szept. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
22%
Jól érzi magát otthon, akkor meg minek költözzön el?
2014. szept. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
66%

Ismerek olyan embert aki jól elvan otthon mert nincs komolyabb motivációja/lehetősége a továbblépésre.

Főznek, mosnak rá, kevés pénzt ad haza és így már egész jó a rossz fizetése is ezt a kényelmet nem adja fel amíg teheti.

2014. szept. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
83%

én 40-en felülit is ismerek.

jól keres, megtehetné, de mégsem megy el.

nincs felesége, otthon meg mosnak, takarítanak rá.

mondjuk, hogy valakinek ne legyen igénye magáról gondoskodni, önálló életvitelt folytatni, az nagyon érdekes.

nem tudom, mitől alakulhatott ez ki, a testvérei kirepültek, bár ők is nagyon későn. és nem anyagi gondok miatt, mindegyiknek van pénze.

2014. szept. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
73%

Szép lesz 30 évesen elillanni a szülőktől majd, eléggé fura lesz nekik... na meg 40 évesen... mi lesz ezekkel, ha egyszer meghalnak a szüleik? 50 évesen öregotthonba fognak menni vagy cselédet fogadnak, mert egy fakanállal nem tudnak 2őt kavarni a levesen? Én sem értem, elhiszem, hogy nagyon kényelmes otthon kiszolgáltatni magát az embernek, de nőjön már fel, mert így örökre egy elkényeztetett gyerek marad!

Egyik elvált barátnőm megismerkedett egy férfival a munkahelyén, kölcsönös szimpátia volt. A férfi eléggé gyerekesen közeledett felé, de a nő betudta annak, hogy izgul. Beszélgettek és elmesélte neki a pasi, hogy neki még nem nagyon volt kapcsolata, egy 2 éves kapcsolatot tudhat magáénak, amit komolyabbnak mondhat, de az is tönkrement, mert a lány szerint gyerekesen viselkedett, de természetesen a barátnője volt a hibás. Itt már kezdett gyanakodni a barátnőm, de sebaj, gondolta majd ő megmutatja :D Elhívta kínok kínjával randizni a csávó, elmondta a faszi, hogy neki az anyukája mindig azt tanította, hogy mivel sok pénzt keres, ezért mindig felezzenek a nővel, akit kiszemel, hogy nehogy a pénzére hajtson és ezért egy nőt sem fog soha elkényesztetni, még rózsát se visz. Barátnőm majdnem beborult ekkor az asztal alá :DDD A barátnőm kifizette az egész számlát és másnap röhögve hívott fel, hogy mennyire szánalmas "anyuci pici fia" lények élnek még a Földön :D A nő 34 éves, a pasi 37 :D

2014. szept. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
50%

1. nincs rá pénze

2. nem nőtt fel agyilag


Lehet, hogy olcsóbb, de egy felnőtt embernek a húszas éveiben már kialakul az igénye az önálló életre, másnem lakótársakkal, de nem otthon mami szoknyáján a gyerekszobájában. Isten óvjon az ilyen férfitól. Szerintem egy 30-35-40 éves férfi, aki képtelen fenntartani egy egyszobás lakást, avagy nincs igénye arra, hogy felnőtt módon éljen, MINDEGY mivel takarózik, az életképtelen, és én tuti nem tölteném az időmet egy féfi-gyerek felnevelésével, mert az ilyen nem más, mint egy férfi-gyerek.

2014. szept. 11. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
58%

Néha a "minek?" a válasz


H nincs valakinek artnere egyedül minek tartana fenn egy lakást? "Vidéken" albérletet sem egyszerű találni


Nm mindenholmvan olyan viszony a gyerek és a szülő közt, hogy 1 menekülne kb

2 hogy anyáskodnak felette.


Nálunk, ahol felnőttem pl addig senki nem költözik el, amíg azt nem partnerrel teszi, egyedül semmiképpen. Maximum, ha távol kap munkát, és oda.

Hagynak egymásnak a generációk életteret,pl tesómnak külön emelete van, csak akkor kell osztoznia rajta, ha hazautazom a férjemmel, bar ő még csak 24, viszont megoldhatő, hogy különbejáratú lakása legyen ha akarja, tehát ha a leendő komoly barátnője aka oda is költözhet( szerencsére anyuval lehet együtt élni, de ezt majd a menyjelöltje eldönti)


Véleményem szerint ez így normális, persze ilyenkor a gerek ad haza, nem eltartjak, kveszi a részét a háztartásból, nem azért lakik otthon, hogy legyen aki főz/ mos rá..azért az sem mindegy, mert ilyen is van...

2014. szept. 11. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
42%

ú, kérdező, jól belenyúltál!!:) imádlak a kérdésért.


tavasszal volt egy hasonló, érkezett vagy 100 válasz, annyit nevettem rajtuk. Ezekből a kérdésekből kiderül, hogy minden megalapozható hülyeségekkel, még a 35 évesen otthon lakás is!:D

2014. szept. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
63%

Ismerek én is ilyen 34 éves férfit.

Egyik nő a másik után, közben az anyja eteti, mos rá.

Az ilyen egy ócska élősködő az anyja nyakán és kihasználja a nőket (csereberélgeti őket sűrűn). Neki ez így kényelmes, mert egy ócska alak, ezért nem költözik el otthonról.

2014. szept. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
68%

Nincs igénye arra, hogy magánélete legyen, hogy leváljon.

Én nőben ismerek ilyet, ennyi időset.

Mindebben az a rizikó, hogy mivel sosem kellett alkalmazkodniuk senkihez (se lakótárs, se barát, se partner), ahogy múlnak az évek, egyre kevesebb az esély, hogy képesek lesznek valaha is alkalmazkodni. Sőt, az ismerősömön úgy látom, hogy a párkeresést szinte teljesen feladta (nem felel meg senki az ízlésének).

2014. szept. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!