Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem meg változott de miért?

A férjem meg változott de miért?

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk együtt, van egy 3 honapos kislanyunk es eddig nagyon Jó volt a kapcsolatunk de viszont 2 hónappal ez elött bele néztem a facebookjába és olyan általa megnézett videókat találtam hogy a nök hogy rázzák a seggüket meg hogy tudnak csókolózni stb... Tudom hülyeség de még is nagyon meg bántott kérdöre is vontam de csak annyit mondott hogy bocs na mindegy meg próbáltam ugy csinálni mint ha meg sem történt volna ezek után már meg sem tudunk beszélni semmit egyszerüen nem érdekli.. Mindennap fel idegesít valamivel szex meg ilyesmi van rendszeresen amikor csak ö akarja. Vajon miért Lett ilyen?
2017. ápr. 14. 17:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
71%
Meztelen nőket néz a neten....ergo megcsal. Gratulálok Ms.Columbo
2017. ápr. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
13%
szia, mi 3 éve vagyunk együtt a férjemmel szintúgy 3 hónapos kisfiam van :) Ez természetes hogy ilyeneket néz és ezt egy nő nem engedheti meg magának. A férfiakban az az ösztön van hogy minél több nővel legyenek nekünk meg a fészekrakó ösztön. Így vagyunk összerakva :D Ez nem azt jelenti hogy nem szeret. És tudom, én sem vagyok most a leg vonzóbb így alig 3 hónappal szülés után de ez egy ilyen időszak. :) A ferfi mindig is fog másfelé kacsintgatni anélkül hogy megcsalna ilyen a természet rendje :)
2017. ápr. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
82%

Utolsó:

1, DE. Egy nő is megengedheti magának.

2, NEM. Nem természetes.

3, NEM. Nem ösztönlények vagyunk. Ha így lenne, leütnéd a szomszédot a pénzéért, lakásáért.

4, Nettó hülyeségeket írsz. Elnyomás, önhülyítés. 10 év múlva már nem lesztek együtt. Ha magadat nem tiszteled, hogyan tiszteljen más?!

2017. ápr. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért pontoztatok le. Ha a kérdező lecsap egy hisztit a férjének, hogy miért csalja meg, azzal többre megy, mintha négyszemközt jó alaposan kérdőre vonná? Miért kéne veszekedniük a gyerek előtt? Nem jobb, ha a gyerek nem utálkozni látja a szüleit? Kérdező, nem csalt meg a férjed. Az, hogy ilyet néz, nem jelent semmit. Az, hogy nem tudod vele úgy megbeszélni a dolgokat, az már utalhat valamire. De egyedül csak az. De gondolj bele, veled talán mindig meg lehet beszélni mindezt? Ha igen, mert ennyire együttműködő vagy a pároddal, akkor ritka tulajdonságok egyikét őrzöd. Szeresd a párodat, ne beszélj vele durván vagy nyersen, hisz még sok idő áll előttetek, maradjatok békességben együtt. Ne gondolj rosszra, és nem kell tűrnöd, ha megcsal, viszont a ti problémátok ne hasson ki a gyerekre. Hisz még olyan kicsi.
2017. ápr. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

a családod nyugalma érdekében próbáld magadban feldolgozni ezt az egészet


ja, neked ez a megbeszélés????

2017. ápr. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Jodie81 válasza:
Na mi lett azóta? 😁
2021. aug. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!