Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek gazdag rokona van nem...

Akinek gazdag rokona van nem érzi néha, hogy szeretne úgy élni mint ők?

Figyelt kérdés
Nem irigységről van szó a kérdésben.
2017. ápr. 17. 08:59
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Persze, szerintem ez mindenkivel előfordul.
2017. ápr. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Nekem nincs olyan rokonom, aki kifejezetten gazdag lenne, de ismerősök vannak. Náluk edzőterem is van a nagy házukban, medence a kertben, annyi ruhájuk, cipőjük lehet amennyit csak akarnak. Persze, szívesen élnék úgy én is.
2017. ápr. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%

Nem mindenem megvan elegedett vagyok az eletemmel.

Bejartam a vilagot sokat utazunk igaz kozepkategoriaba nem luxusszinten.

2017. ápr. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%

"Gazdagságban" mindenki csak azt látja hogy de jó neki... de aki úgy lett gazdag, hogy megdolgozott érte, plàne Mo-n az elég sok sza rt is benyel mellé...

Ha csak kapnám a pénzt és semmit nem kell erte tennem, úgy szeretnék végre élni. :)

2017. ápr. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%
Nálunk a család mindkét része válalkozó,viszont Keresztapumék cége most kicsit mély ponton van,míg a szüleimé eléggé szárnyal.Ebből akadtak nálunk ilyen "féltékenységi" problémák.Hozzá tenném,attól mert most nem megy annyira a válalkozásuk mégmindig jól élnek,de ők mindig ilyenek voltak.Ha nekünk csak egy ezressel is de jobban ment már féltékenyek voltak.
2017. ápr. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
Elég jó módban élünk, de van milliomos a családban. Nekem nem vérrokonom, a párom hozzátartozója. Részemről én csöppet sem vagyok irigy. Nem szeretnék olyan helyzetben lenni, mint ők, mert azt is látom, hogy elrugaszkodnak a földtől a pénz miatt, wc-re is kocsival stb. Szóval nagyon is anyagiasak, és én egyáltalán nem szerezném, ha az életem központjában a pénz lenne. Én nem ilyen neveltetést kaptam, és nem is ezt szeretném mutatni a gyerekemnek.
2017. ápr. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Néha eszembe jut, hogy jó lenne olyan szép házban lakni, de aztán rájövök, hogy nekik sem tökéletes az életük, van elég bajuk, amit a pénz nem old meg. Én legalabb boldog vagyok.
2017. ápr. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!