Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetne találni egy idős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne találni egy idős jóságos bácsit aki elvenne eltartana szeretne megbecsülne? Olyasmire gondolok mint Andy Vajna de nem kell hogy gazdag meg híres legyen. Csak jóságos, azért annyi pénze legyen hogy eltartson ne legyn önző és szeressen

Figyelt kérdés
2014. szept. 1. 22:12
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%

Mikulás? Írj neki levelet.

Ez az életcélod, komolyan?

2014. szept. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%
ilyen sok van, biztos találsz
2014. szept. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:

én adtam fel régen ilyen hirdetést, nem is tudom még lehet az Expresszben :) én is ezt éreztem, hogy kell egy biztos kapcsolat, anyagilag is érzelmileg is.

szóval őszintén megírtam, hogy nem vagyok képes felnőtten sem talpon állni, olyan ff-t keresek, akinek ez nem gond, biztosítana biztonságot és szeretne gyereket is.


jelentkezett egy gazdag nem is tudom mivel foglalkozik, annyira mindennel és összetett, könyveket is írt, kiadványai is vannak, teljes korrektül, profilelérhetőséggel, minden adatával, erre én meg nem mertem kiadni az én adataim...


szóval azért csak át kell ezt gondolni valahogy

2014. szept. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
* de én nem "idős, jóságos bácsi"t kerestem...
2014. szept. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
100%
Egy idõs jóságos bácsit nem az interneten fogsz találni.
2014. szept. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
Pont az jutott eszembe, amit a 3. írt, hogy hirdetést kéne feladnod. Persze nem neten, hanem társkereső irodáknál.
2014. szept. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
83%

itt vagyok Aranyom!


Igaz most a Gizi fut velem, őt karoltam fel, de csak míg jobb nem lesz, helyette, pl te.

várom a fényképes bemutatkozó leveled!

2014. szept. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell, hogy idős legyen? Ha elmegy, ki fog szeretni és megbecsülni? Mert ugye nem kell, hogy gazdag legyen, tehát nem örökölni szeretnél.
2014. szept. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
100%

Lehetőleg gyógyíthatatlan beteg is legyen 90 év fölött nem? Hogy aztán mindenét rádhagyja.....

Inkább nem kommenteln tovább......

2014. szept. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
Nem olyan nagyon idősre gondoltam mondjuk 60 évesre,az még elélhet akár 100 évig is de 97 az reális. Mert a fiatalok éretlenek, és csak a kihasználásara mennek meg a sexre ami jó de nekem elég a heti 1 a pasik meg mindig akarják és 60 as pasijaim akik votak nekik a heti 1 volt és egy hullámhosszon voltunk stb. Meg felnézni akaraok egy férfira aki okos védelmező apám helyett apám ha értitek. Én nem tudok a asajat lábamon megállni nem csak anyagilag hanem érzelmileg se.
2014. szept. 1. 23:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!