Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van olyan, hogy egy nagyon...

Van olyan, hogy egy nagyon gazdag srác (önerőből lett az) egy magamfajta nővel tényleg komolyan gondolja és szeretné?

Figyelt kérdés

Bárkit megkaphatna, mert jól néz ki, nagyon kellemes az időtöltés Vele és nagyon jó ember is belülről. :)

Én az átlagtól jobban élek, de az apukámnak köszönhetően mert vállalkozó.. de Ő teljesen más kategória, mert tizen milliós autója van, saját háza már(kb egy palota..).


Egyáltalán nem anyagias, mert tök normál helyre vitt el engem randikra és tök normál kajákat is ettünk..


2014. febr. 7. 14:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Szánalom kategória is kellene a kérdéseknek.
2014. febr. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha nem anyagias, te se legyel az!


Hasonlo helyzetben vagyok en is, habar a kezdetekben nagy segitsegemre voltak szüleim. Parvalasztasomban sosem volt szempont, hogy kiszemeltem milyen anyagi hatterrel rendelkezik.


Persze ebben sem lehet altalanositani, de megismerkedtem olyan lannyal is, aki szinten öneröböl sokra vitte, de ez inkabb a kapcsolatunk rovasara ment. Alig tudtunk nyugodtan idöt tölteni egymassal, mert vagy foglalkoznia kellett ügyeivel vagy azok körül forogtak gondolatai.

Nekem fontos, hogy munkambol eljek, de ne a munkamnak. Ha latom, hogy egy lany valoban velem es miattam erzi jol magat a tarsasagomban, akkor nem szamit, ha kevesebböl el, mint en. Igyekszem nem kinos helyzetbe hozni, nem utasitom vissza, amikor ö szeretne rendezni egy szamlat, de soha nem varnam el.


Szerintem, hogy egy pasi milyen komolyan gondolja egy növel, nem az anyagi hatteretöl függ. Te se nehezitsd meg a dolgat, csak, mert vitte valamire! Ha kiderül, hogy komolytalan/erkölcstelen szandekai voltak, akkor ez emberileg jellemezne es valoszinüleg ugyanezt tenne, ha busszal jutna el hozzad!

2014. febr. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A párom dollármilliomos, én sem származom rossz helyzetből, de sosem volt szempont a pénz nálam. Így alakult. :)
2014. febr. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!