Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem birom tovább! Mit tegyek?...

Nem birom tovább! Mit tegyek? úGy érzem mindenki ellenem esküdik! Lehet hogy csak álmodom?!

Figyelt kérdés

17éves lány vagyok, tudom olyan korba vagyok ami elég nehézkes, de azért hogy az embert igy lehordja a lányát, és igy veszekedjen vele azért ez nem jó!

Az az érzésem hogy engem nem szeret senki!

Nem szeret anya, neki semmi nem jó!

Nem rég lett vége egy hosszú kapcsolatomnak, kicsit ez is aggaszt, amiket hallok róla!

Van egyébként egy barátom aki soha nem tartja be a szavát, ha mondja hogy felhív nem teszi, ha mondja hogy elém jön nem jön!

Na és az utolsó baj az hogy van nekem egy fönököm mert eladó vagyok egy boltba és ma elkérezkedtem!És mondta ha elmegyek akkor jövöre kereshetek új gyaxi helyet!

Meglátásaim szerint jobb lenne ha elszöknék, vagy megölném magam,nem birom tovább!Mindenki ellenem esküdött!!


2010. máj. 13. 20:44
 1/8 anonim ***** válasza:
63%

Senki sem esküdött ellened...

Ajánlom figyelmedbe A Titok c. könyvet ill. filmet

2010. máj. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Vannak jobb és rosszabb napok, időszakok.

Azért ne öld meg magad, nem érdemes.

Én így szeretlek ahogy vagy. Oké?

További szép napot. Kitartás! :)


Egyébként ha nem szeretnének nem is kiabálnának veled :)

2010. máj. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

OFF:

Bocs, első, de eddig akárhány ismerősöm áradozott erről a könyvről, szinte mindegyik elég sikertelen volt az élet bizonyos területein és az is maradt.

2010. máj. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A Titok nagyon jó!:)

17 évesen nekem is elég nehéz korszakom volt.

Hidd el a pozitív gondolkodás nagyon meghatározó, úgyhogy azt javaslom próbálkozz ezzel!

Az életben mindenkinek vannak kisebb-nagyobb gondjai, van h a rosszak egyszerre nagyon összesűrűsödnek, de hidd el h lesznek még szép napjaid!

Fontos h legyen valaki, akivel tudsz őszintén beszélni a gondjaidról, aki meghallgat, tanácsot ad, és nem érzi úgy h nyűgösek neki a gondjaid!

Kitartás, hallgass jó zenéket, mozogj, gondolj szép dolgokra, és arra h erős vagy és kibírod és sikerülni fog az amit el szeretnél írni!

Bízz magadban!

Minden jót kívánok!:)

19L

2010. máj. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az első vagyok.

Hát figyelj, aki nem tudja alkalmazni helyesen, és csak bemagyarázza magának, hogy pozitívan fogok gondolkodni, attól nem fog változni semmi. Aki meg tudja érteni,(pl. megérteni azt, hogy mindent nem kaphatunk meg. Teszemazt hiába képzelem el x időn keresztül minden nap, hogy nyerek a lottón, ha nem lottózom)felfogni és alkalmazni is tudja, akkor sok minden változik. Én szerencsés vagyok, mondhatni rossz életem volt, szerencsétlen, sikertelen voltam. Most anyagi helyzetem felfelé ível, kapcsolatom remek, jó emberekkel vagyok körülvéve. Kell ennél több?

2010. máj. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kommenteket!

Utolsó:Ez az hogy nincs olyan ember akivel ezt megtudnám beszélni!

van ugyan eg barátnőm de alig ha én elmondom a problámámat ő is elkezdi ecsetelni hogy áll a pasijával!

Volt 1 ember de ő már nincs mert nem lehet az pedig a olt barátom!

2010. máj. 13. 21:14
 7/8 anonim ***** válasza:

hát figyelj, ha nincs senki, akkor keresni kell..persze ne úgy menj oda, h szia ez meg ez a bajom...:)

Anyukád, nagymamáddal esetleg, testvér, unokatestvér, egy nmegbízható felnőtt....? Vki?

2010. máj. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az életben vannak nehéz időszakok, és mindig is lesznek.

Kérlek ne gondolj ilyenekre hogy "mindenki utál és ellenem van" mert teljesen befogod magadnak beszélni és csak menni fogsz a lejtőn lefele.

Tudom nehéz ilyenkor, mikor minden összejön.

Én 7 éve probálok egy dolgot megoldani, és nem megy....de nem adom fel, még akkor sem ha már arra gondolok "minek is élek én".

Nekem is ez a problémám, hogy nincs kivel megbeszélnem a gondjaimat, akinek nem tudom kiönteni a lelki bajaimat.

2010. máj. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!