Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kérlek benneteket, írjatok...

Kérlek benneteket, írjatok érveket, hogy mi szól mellette és ellenérveket, hogy mi szól ellene, hogy együtt aludjunk a babával, vagy külön?

Figyelt kérdés
2010. jún. 18. 19:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
75%

Én imádok vele aludni,mert finom, puha és illatos.

Nagyon jól esik, mikor hozzám bújik.


Viszont zavarom, ha megmoccanok...szegény nem tud rendesen pihenni..

mi ezt úgy oldjuk meg, hogy délben együtt alszunk összebújva és meg sem moccanok :-)

Este viszont mindenki a helyén, mert néha azért apához is jól esik odabújni

Igy baba is alszik végig, meg anya is kipihent reggelre.

Sajnos tudományos magyarázattal nem szolgálhatok, én egy ilyen érzelgős anyuka vagyok

2010. jún. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

együtt:

családi fészek

hallod a szuszogását

csak odafordulsz és cicizik

házasélet? (persze nem csak az ágyban lehet:-)

lehet hogy apa nehezményezi hogy kitúrják a helyéről elvégre Ő dolgozik


külön:

jobban alszol

elkerülöd hogy apa ráfeküdjön

megelőzöd az átszoktatást

ha esetleg apa horkol talán jobb a kicsinek ha nem a hangorkánban alszik (a horkolás még akkor is kialvatlanságot eredményez ha alszol-felnőtteknél is!!)

végül is semmi baja sem lesz mert egyet nyikkan és ott vagy:-)


hirtelen nem jut eszembe több de majd a többiek kisegitenek

2010. jún. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Köszike.Rosszul tettem fel a kérdést,a szobára gondoltam,hogy velünk aludjon,vagy első perctől külön legyen a baba?

Bocsi:-)))

2010. jún. 18. 19:27
 4/21 anonim ***** válasza:
az együtt -nél az utolsó kettő a külön kategóriához tartozik bocs
2010. jún. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
előző vagyok én szobára gondoltam
2010. jún. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Egy ágyban? Erre gondolsz, hogy együtt? Én nem mernék elaludni, mi van, ha ráfekszünk? De a kiságya az ágyunk mellett lesz.
2010. jún. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem egyetlen elvem volt, hogy nem alszunk a babával, megdőlt! :-) Egyszerűen mindannyiuknak így volt a legjobb, mert ő is és mi is igényeltük egymás közelségét. Könnyebb volt elaltatni, könnyebb volt éjszaka szoptatni, és jó volt, hogy érzem az illatát, azt, hogy szuszog, hogy ott van! Féltem, hogy mikor alszik majd külön. Most múlt 2 éves, szinte az egész éjszakát egyedül a szobájában tölti. Nem akar már velünk aludni, azt mondja, szereti a szobáját, jó ott aludni! :-) Nekem jobban hiányzik, mint neki mi! :-) És ez így van jól!

Egyébként nagyban babafüggő, hogy ki hogyan szeret aludni, és hol. Van, aki mindennél jobban szereti a közelséget, és van, aki csak egyedül szeret aludni! :-)

Van egy nagyon jó kis könyv, ha van kedved, olvasd el: W. Sears: Éjszakai gondoskodás.

2010. jún. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Kicsit felújítjuk a lakást,és gondoltunk rá,hogy mi lenne ha elejétől kezdve külön lenne,igaz csak két szobás a lakásunk,de nem tudok dönteni,végül is lesz légzésfigyelőnk is,úgy rendeznénk a szobát,hogy egy ágy bent lenne a kicsinél,ha kell ott aludjak.A látogatók is bemehetnének hozzá kényelmes lenne,a másik szoba meg nappali-háló kombináció lenne.

Csak aggódom,hogy mi van ha nem vagyok vele és nem veszem észre ha baj van?Ezért tettem fel a kérdést.

2010. jún. 18. 19:33
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Első vagyok

Nálunk külön szobában alszik, és lehet kinevettek érte, de a 14 hónaposom alatt még ott a légzésfigyelő-bébiőr, pedig negyedik gyerkőc

2010. jún. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Hú bekavarodtunk,legalábbis én,miért kellene egy ágyban aludni a babával én arra gondoltam,hogy a kiságy hol legyen ahol mi,vagy külön.

Viszont azt már biztosan tudom,hogy a mi ágyunkban,velünk nem aludhat a baba,csak max.velem délután.

2010. jún. 18. 19:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!