Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem engedik hogy együtt...

Miért nem engedik hogy együtt aludjunk?

Figyelt kérdés

nagyon szeretnénk mindketten a barátommal együtt aludni de anyukám egyszerűen nem engedi

17 vagyok a barátom 18

1,5 éve vagyunk együtt


2010. máj. 13. 21:22
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
mi 15 éves korom óta vagyunk együtt, 1,5év után alhattunk először együtt, azóta minden hétvégén együtt vagyunk valamelyikünknél. nagyon nagy szerencsénk van, mert mindkettőnk szüleivel meg lehet mindent beszélni, és megbíznak bennünk. lehet,hogy őszintébbnek kellene lenned anyukáddal? nem tudom milyen a kapcsolatotok, meg hogy miket mondasz el neki, de szerintem törekedj arra,hogy olyan kapcsolat alakuljon ki köztetek, hogy mindent szabadon el tudsz neki mondani. én mindent meg tudok beszélni anyukámmal, és talán ez is közrejátszott abban, hogy 1,5 év után beadta a derekát. addig ő sem nagyon engedte,bár azt tudta, hogy mi van köztünk. remélem tudtam segíteni:)
2010. máj. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok. és azt sem engedné meg, hogy nálatok aludjatok? egyáltalán nem engedi? próbálj kompromisszumot kötni vele, ami mindkettőtöknek előnyös. 18/L
2010. máj. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

ma 14:14


Egy 23 év alattinál egyenlő...


MINDEN ESETBEN !!! Hacsak nem testvérek...

2010. máj. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
őszintén szólva nem értem h anyukád mért nem engedi. nem is vagy már annyira fiatal h bármi hülyeséget csinálj. lehet h anyukád még mindig félt lehet h attól fél h fokozatosan elveszít. próbálj vele beszélni erről h te szereted a párodat és nagyon szeretnél már vele aludni.
2010. máj. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Én se engedném, legalább a 18-at várja már meg valaki. Itt most egy vicc jön, ne vedd komolyan:"Persze, 13 évesen diszkózni, anyádnak meg a 26. szülinapjáról elfelejtkeznél!"
2010. máj. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Mi mivel egy kolégiumban voltunk,mindig együtt tudtunk aludni párommal.Viszont amikor eljött hozzánk(más városban lakik),akkor eleinte ő aludt az én szobámban,én a nappaliban.

Lényegében nem volt semmi értelme,hiszen a szülők is tudták,hogy koliban együtt alszunk,de így kívánta az "illem".Igazán nem volt nagy érvágás,2-3 alkalom után pedig már együtt aludtunk a szobámban.

Ha csak az a lényeg,hogy nálatok aludjon,beszéld meg,hogy nem együtt alszotok.Úgyis tudtok sokáig együtt lenni,aludni máshol alszol,aztán egyszercsak véletlen ott maradsz nála

21/L

2010. máj. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Szerintem attól fél hogy terhes leszel!
2010. máj. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
sztem anyukád nem akar unokát
2010. máj. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Biztos fél.Bár,nem tudom,mitől.Mert attól.hogy ha nem alszik ott,attól már történhetett egy és más...

Nekem se engedték anno: igaz 14 éves voltam és csak fél éve voltam együtt a párommal.Fogtam magam és elköltöztem.Albérletbe.Onnantól dolgozok,saját házam,autóm van már.Most már minden rendbe)nem volt ez mindig így)jó a kapcsolatom a szüleimmel is.Az akkori párom sajnos meghalt infarktusban,másképp most is együtt lennénk.

Az én esetem egyedi,csak azért írtam le,hogy ilyen is van.

20/L

2010. máj. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tudja, hogy szexeltek, de így túl nyilvánvalóvá válna, szembe kellene néznie ezzel, és az más. 18 éves koráig lehet, én se engedném a gyerekemnek... Vagy csak nehezen.
2010. máj. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!