Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljesen a megszállottja...

Teljesen a megszállottja lettem. Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
Megpróbálom röviden leirni a történetemet. Huszonéves lány vagyok, fiatal házasok vagyunk párommal. A megszállásom tárgya egy lány, aki kb ugyanabból a baráti társaságból van, mint a párom. (Mi már nem lakunk a környéken, nagyon messze vagyunk tőlük...) Ez a lány a múltban kacérkodott a párommal, szerintem ő is szerette volna, ha lett volna közöttük valami, aztán ahogy komolyabban megismerték egymást, végül mégsem lett az egészből semmi. Ezután következtem én, ami komoly lett, házasság is lett belőle. Ne értsétek félre a kérdést, én nem félek tőle, hogy a párom visszavágyik hozzá, sőt. Valamiért én nem tudok elszakadni tőle, pedig én nem is ismertem. A lány nagyon csinos, és bár nem tartom magam csúnyának, ő feltűnőbb... Nem tudok ellenállni a kiváncsiságomnak, mikor iwiwen, facebookon fenn vagyok, ő az első, akit megnézek, mi van vele, mit csinál, kivel van együtt, hol bulizott, mi volt rajta (!), milyen képet töltött fel... Valahogyan irigylem, amiért olyan nőies, ahogyan hordja a haját, szeretnék olyan kisugárzást, mint az övé, nem is tudom... Sokszor páromat is faggatom, hogy most ő akkor milyen is, és a jelenben tett cselekedeteiről is kikérem a véleményét. Ő pedig nem érti, minek foglalkozok vele ennyit... A kiváncsiságom már-már megőrjit!
2010. máj. 14. 21:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
43%
vonzódsz a lányhoz??az nemlehet?
2010. máj. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ja igen, azt teljesen elfelejtettem irni, hogy egészséges heteroszexuális kapcsolatban élek, úgyhogy biztosan nem!
2010. máj. 14. 21:38
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

:) Szerintem semmit. Előbb-utóbb majd meg unod.


Bár ez lehet olyan, mint a szomszédom, aki meg állandóan leselkedik. Akárhányszor kimegyünk, látjuk hogy elhúzza a függönyt és kukucskál. Eleinte idegesített, hogy mit bámul, de már csak röhögök rajta. Remélem te nem ilyen öregasszony leszel, mert ez gáz :)


Egy szerencséd, hogy a viven nem látják, hogy nézed őket :)

2010. máj. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
hát akkor csak kíváncsiság..bár nem egészséges kíváncsiság :D
2010. máj. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az a baj, hogy túl tökéletesnek látod őt, magadat pedig nem. Ebből jön a féltékenység/kíváncsiság iránta, közben lehet, ha ismernéd igazán, teljesen másképp látnád az egészet. Hidd el, ő is tele van hibával és annak idején nem véletlenül téged vett feleségül a párod. Szerintem őt ne idegesítsd ilyen hülye kérdésekkel, teljesen felesleges, nem is érti szerintem az egészet.

Lehet, hogy az a lány meg téged nézeget nap mint nap, hogy mit tudhattál te annak idején, hogy te lettél feleség :)

2010. máj. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Az a bajom, úgy érzem, hogy szórakoztat is kicsit, ahogyan utána kutakodhatok... Abban lehet valami, hogy még nem találom úgymond a helyes utat, ahogyan én élni szeretnék, vagyis a stilusomat sem tudom még teljesen. És annyira dühit, hogy ő 1 évvel idősebb nálam (24) mégis már kész nő! Én meg olyan lány vagyok, aki aranyos, helyes, amolyan lány a szomszédból... 23 évesen is sokszor tizenéves csitrinek néznek... :S
2010. máj. 14. 21:50
 7/11 anonim ***** válasza:

Én is lány a szomszédból típusú kiscsaj vagyok,és engem is sokszor elnéznek csitrinek.Nincs is nagy tekintélyem,sokan inkább neveznek aranyosnak,mint nőiesnek.Az önbizalmam sincs a toppon,ráadásul ezer,meg ezer nálam nőiesebb,csinosabb,magasabb,vékonyabb lány szaladgál a világban.Konkrétan olyan lányról is tudok,aki nem túl dekoratív,de nem utasítaná vissza a páromat,ha megkaphatná.

Mindezek ellenére sem érzem úgy,hogy kutakodnom kéne bárki után.Szerintem Te már betegesen féltékeny,és önbizalomhiányos vagy!Nyugi,lazulj egy kicsit!A párod valószínűleg nem véletlenül Téged vett feleségül!Nyilván abból a lányból hiányzott valami,ami Benned megvan,és Belőled is hiányoznak dolgok,amiket ő birtokol,de ez a természetes!Nem vagy TE kevesebb senkinél.Neked is van egy párod ,akinek TE kellesz.Erre gondolj mindig,maikor furcsa gondolataid támadnak.ne másokkal hasonlítgasd magadat össze,mert az hosszú távon semmi jóra sem vezet,hanem törekedj arra,hogy megtartsd azt,akit szeretsz.Elsősorban önmagaddal békülj ki,önmagadat szeresd meg.Én úgy látom,Te túlzottan alábecsülöd maagd,és folyamatosan rettegsz,mert féltékeny vagy.Ezzel csak a magadat készíted ki.Inkább magadból hozd ki a maximumot,és szeresd a párodat!A kérdezgetést meg felejtsd el,ezzel csak eltaszítod magadtól a párodat.Tanulj meg bízni magadban,ez a tanácsom.Különben nem csak a saját életedet,de másokét is megmérgezed.

2010. máj. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Azt még hozzátenném,hogy én is 23 éves vagyok,és nekem is gyakran elkérik a szeméylimet,illetve sokan nem is vesznek túl komolyan a külsőm és a személyiségem miatt.Régebben ez bántott és frusztrált,ma meg már tudom,hogy nem vagyunk egyformák,és ettől szép az élet!Valaki szemében te vagy a tökéletes ember még a hibáiddal,és a tévedéseiddel együtt is,és ez a lényeg elvileg,nem?
2010. máj. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az lehet a háttérben, hogy amíg neki már kiforrott személyisége és stílusa van, addig neked még nincs. Azok az emberek, akik megtalálták önmagukat, stílusban, öltözködésben frizurahordásban, stb. azoknak van egy kisugárzása, szerintem ezt érzékeled te is a lányon. Nekem is volt hasonló korszakom, én úgy 35-40 éves koromra találtam meg önmagam, a kedvenc munkám, ehhez az öltözködési stílusomat, hajviseletet, sminket. Már én sem érzem magam kiscsajnak a szomszédból.

Ezen túl én azt vallom, hogy minden nőnek van egy korszaka, ami a legjobban áll neki. (Én önmagam esetében ezt a 35-40-es éveimre teszem.) A lánynak vélhetően ez a mostani az, neked meg majd ezután jön elő.

2010. máj. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Csajszi...:)

Nem kéne neked lefeküdnöd azzal a lánnyal?

:) Hm? De most komolyan:)

2010. máj. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!