Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljesen a megszállottja...

Teljesen a megszállottja lettem. Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
Megpróbálom röviden leirni a történetemet. Huszonéves lány vagyok, fiatal házasok vagyunk párommal. A megszállásom tárgya egy lány, aki kb ugyanabból a baráti társaságból van, mint a párom. (Mi már nem lakunk a környéken, nagyon messze vagyunk tőlük...) Ez a lány a múltban kacérkodott a párommal, szerintem ő is szerette volna, ha lett volna közöttük valami, aztán ahogy komolyabban megismerték egymást, végül mégsem lett az egészből semmi. Ezután következtem én, ami komoly lett, házasság is lett belőle. Ne értsétek félre a kérdést, én nem félek tőle, hogy a párom visszavágyik hozzá, sőt. Valamiért én nem tudok elszakadni tőle, pedig én nem is ismertem. A lány nagyon csinos, és bár nem tartom magam csúnyának, ő feltűnőbb... Nem tudok ellenállni a kiváncsiságomnak, mikor iwiwen, facebookon fenn vagyok, ő az első, akit megnézek, mi van vele, mit csinál, kivel van együtt, hol bulizott, mi volt rajta (!), milyen képet töltött fel... Valahogyan irigylem, amiért olyan nőies, ahogyan hordja a haját, szeretnék olyan kisugárzást, mint az övé, nem is tudom... Sokszor páromat is faggatom, hogy most ő akkor milyen is, és a jelenben tett cselekedeteiről is kikérem a véleményét. Ő pedig nem érti, minek foglalkozok vele ennyit... A kiváncsiságom már-már megőrjit!
2010. máj. 14. 21:30
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Mit nem lehet abban erteni, hogy heteroszexualis vagyok?!
2010. máj. 25. 12:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!