Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki tudna tanácsot adni?

Ki tudna tanácsot adni?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy a családommal nagyon nem jövök ki jól, ugyanis akármit mondok nekik amivel segítenék nem hallják meg nem fogadják el. Kb 5 éve lett rossz minden mióta megmondom a családom szemébe az igazságot és nem maradok csendbe. Nem hagyom annyiba az áskálódásaikat.Azóta én vagyok a család fekete báránya és az akit állandóan lehet bántani. Lelkileg teljesen tönkre mentem az évek alatt.Eddig muszáj volt eltűrnöm, mert nem volt rokonom akihez fordulhatnék, és pénzem sem hogy elköltözzem. Most júniusban fogom befejezni az ápoló képzést itt Dél-Alföldön. Minél messzebbre szeretnék kerülni a családomtól, ezért Győr-Moson-Sopron megye, Vas megye, Veszprém megye,Komárom-Esztergom megye, Fejér megye jöhet szóba. Itt szeretnék valahol munkát találni főleg ápolóit, és mellette még főiskolára is szeretnék menni, de az elsődleges az a munka. A probléma az hogy nincs keresetem amivel elindulhatnék, ezért albérletet nem tudnék még eleinte fizetni. Hogyan induljak el az életben a családom nélkül, pénz nélkül? Milyen kórházba tudnék elhelyezkedni vagy milyen egyéb lehetőségeim lennének? Interneten nagyon sok mindent néztem, de egyszerűen nem tudom hogyan kezdhetném el a saját önálló életemet egyedül. 22/L

2017. máj. 1. 16:48
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Mondtam volna gyere hozzám, bár én Szolnok megyei vagyok, max 1-2 hónapot fizetés nélkül kibírnánk. De gondolom úgy sincs lehetőség ilyenre.

Amúgy 29/F.

2017. máj. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A kórházaknak általában van nővérszállója, már elkezdhetsz munkát keresni, egy hónapot biztos engednek, fizetéscsúszással, ápolónő mesélte, hogy így váltott várost. Örülnek, ha kapnak dolgozót. Addig meg biztos félre tudsz tenni annyit, hogy legalább egy hónapig megélj belőle, vagy vállalj valami házimunkát a környékeden.
2017. máj. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam a nővérszálló lehetőségére, csak ezzel annyi a gondom, hogy nem tudnék személyesen jelentkezni és nem tudom milyen osztályok vannak ott. Mindegyik kórház ami esetleg szóba jöhet azt hívjam fel? Vagy hogyan induljak el ezen a vonalon?
2017. máj. 1. 17:43
 4/6 anonim ***** válasza:
A kórházakhoz tartoznak nővérszállók. Olyan helyre jelentkezz, ahol beférsz a szállóra.
2017. máj. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg a honlapjaikat, tájékozódj, hívd fel őket telefonon.

Tárt karokkal fognak várni, ha jó szakember vagy.

2017. máj. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, esetleg van még más lehetőségem is a nővér szállón kívül? A fent említett megyékből 25-30 kórházat írtam ki. Mindegyiknek utána nézek, de tudna valaki olyan kórházat mondani ami jó akár ellátás céljából, ha valaki ott dolgozik akkor esetleg közösség szempontjából?
2017. máj. 2. 07:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!