Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek, hogy apám nem tudja...

Félek, hogy apám nem tudja megcsinálni. Mit tegyek? :S

Figyelt kérdés
Apám kb 1,5-2 évig nem dolgozott, de volt közben kis munka, szal eltudott minket tartani. Számlák be voltak fizetve úgy ahogy, enni tudtunk, ruha volt. De kb 3-4 hónapja nagyon nincs pénzünk. Apám a főbérlőnek tartozik több, mint 200 ezerrel, és ez csak a lakás. Félek, hogy még milyen hitelről, meg hasonlókról nem tudhatok =S. Valamivel megakarom könnyíteni a dolgát. Próbálok minél jobban tanulni, nem követelőzök, legutoljára ma vettem egy farmert, mert kaptam pénzt mamától névnapomra, és abból feltöltöttem a kártyámat, hogy feltudjam hívni anyát, ha valami baj lenne (nem azért, hogy a barátnőmmel trécseljek, arra ott az msn). Dolgozni meg nem tudok, mert suliba járok. Nyári munkáról meg már lekéstem, mert már minden helyre több jelentkező van =SSS. Pedig már tavaly nyáron is akartam dolgozni.
2010. máj. 15. 16:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
55%
Pl. kapcsold ki a netet, számítógépet.
2010. máj. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
81%

Nem kell ilyen könnyen feladni. Minden helyre több jelentkező? Nem lehettél minden helyen. Minden diákközvetítő irodába jelentkezz, vállalj egy akár gyári munkát is(nem fogsz belehalni, én sem haltam:) Esetleg alkalmi munkavállalóként is próbálkozhatnál.

Amúgy ha nekünk lenne tartozásunk, én nem a telefonomat tölteném fel, és farmert vennék hanem a szüleimnek adnám azt a pénzt is. Látszik hogy éledezik benned a felelősségtudat(ami nagyon jó).

Ez a véleményem, nem beszólni akartam ezekkel.

2010. máj. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok veled egykorú tanulhatna tőled! Ne aggódj,biztosan meg fog oldódni a helyzet! Bármilyen nehéz is,nem szabad föladni! Ismerősök se tudnának segíteni valamilyen nyári munkában?
2010. máj. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
50%

"Dolgozni meg nem tudok, mert suliba járok."

Délutáni munkára felvesznek a mekibe

"Nyári munkáról meg már lekéstem, mert már minden helyre több jelentkező van =SSS. Pedig már tavaly nyáron is akartam dolgozni."

Miért nem jelenkeztél hamarabb?

Amúgy ott a tesco, oda mindig vesznek fel embereket

2010. máj. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Anyám nem enged el dolgozni suli időben.

Aki írta, hogy miért vettem farmert, azért, mert egy van most, és az is már kilyukadt. És a telefonomat azért töltöttem fel, mert bármi történhet velem a suliban vagy akárhol, nem tudok szólni senkinek sem...

2010. máj. 15. 17:16
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

17:10-es:


Nem mindenhol van Meki..


Nálunk a Tescoba nem vesznek fel senkit, mert elég ember van így is nekik.


Ha valaki kisebb városban esetleg faluban lakik, annak sokkal kevesebb lehetösége van, mint Pesten....

2010. máj. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Elsőnek: net sincs befizetve jó ideje, a szomszédét lopja a gép...
2010. máj. 15. 17:21
 8/16 anonim ***** válasza:
Nyári szezonmunkát mindig lehet találni! Hacsak nem félsz napsütéstől, esőtől...
2010. máj. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Persze, hogy nem félek az időjárástól :). De még nem adtam fel teljesen a reményt!
2010. máj. 15. 17:25
 10/16 anonim ***** válasza:
Mondok neked valamit, nekem sincs egyetlen egy gatyám se, mert mind kilyukadt, de mi is szar helyzetben vagyunk, és ha szerzek valahonnan egy kis pénzt, szó nélkül odaadom anyunak, még ha csak 1-2 ezer forintról is van szó! Amúgy meg simán eltudsz menni még, újságkihordás, ilyesmik, ezek egész évben vannak, suli mellett is megtudod csinálni, mert 2-3 óra alatt megvan egy környék, vagy kevesebb idő alatt. (Én is ezt csinálom).Szóval ess neki.
2010. máj. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!