Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek, hogy apám nem tudja...

Félek, hogy apám nem tudja megcsinálni. Mit tegyek? :S

Figyelt kérdés
Apám kb 1,5-2 évig nem dolgozott, de volt közben kis munka, szal eltudott minket tartani. Számlák be voltak fizetve úgy ahogy, enni tudtunk, ruha volt. De kb 3-4 hónapja nagyon nincs pénzünk. Apám a főbérlőnek tartozik több, mint 200 ezerrel, és ez csak a lakás. Félek, hogy még milyen hitelről, meg hasonlókról nem tudhatok =S. Valamivel megakarom könnyíteni a dolgát. Próbálok minél jobban tanulni, nem követelőzök, legutoljára ma vettem egy farmert, mert kaptam pénzt mamától névnapomra, és abból feltöltöttem a kártyámat, hogy feltudjam hívni anyát, ha valami baj lenne (nem azért, hogy a barátnőmmel trécseljek, arra ott az msn). Dolgozni meg nem tudok, mert suliba járok. Nyári munkáról meg már lekéstem, mert már minden helyre több jelentkező van =SSS. Pedig már tavaly nyáron is akartam dolgozni.
2010. máj. 15. 16:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
De amúgy én nem értem, ha valaki ilyen helyzetben van mint az előttem szóló, miért csücsül az internet előtt? Az ingyen van?:) Jó tudni.
2010. máj. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Azért mert az internet 2 ezer forintba kerül,mert valami támogatást kap anyu az internetre és 10000 forintot kifizetnek helyettünk.
2010. máj. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

ilyenkor durran el az agyam 1-2 ezer forinton kell kuncsorogni,a családok alig jönnek ki a fizetésből,hiába nincs luxus,vagy egyéb kiadás.felháborító,hogy ezen kell agyalnia egy kamasznak.

jó nem ismerjük a teljes hátteret de akkor is.

f@szom off

2010. máj. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Picit kibuktam, mert anyával beszéltem a nyári munkáról (megint), hogy mindenképpen menni akarok, de ő nagyon ellene van, mert szerinte nem nekem kellene dolgoznom, hanem apámnak kellene igyekeznie, mert igazából miatta kerültünk ilyen helyzetbe. Anyámnak mentális betegsége van, és nem minden esetben tud dolgozni (mellesleg nem idióta idegbeteg ember, nem összetévesztendő).
2010. máj. 15. 20:32
 15/16 anonim ***** válasza:

Ne bántsátok a kérdezőt,igenis van olyan,hogy már az istennek se adnak munkát.

Anno én is jártam úgy,hogy későn jelentkeztem,és már sehol,semmilyen munkát nem kaptam.És igen,körbejártam az összes diákmunka közvetítőt,amiről tudtam a városban.Mindenhol mondták aztán ha lesz melo szólnak.Csak persze ezt rajtam kívül még hány embernek mondták....

Mondjuk én végül ismerősön keresztül találtam melot,de ha nincs ilyen ismerős,akkor el van veszve az egész....

2010. máj. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Apám is csak úgy most szinte véletlenül kapott minimális munkát...
2010. máj. 16. 15:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!