Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves szülők, milyen nehézség...

Kedves szülők, milyen nehézségekbe ütköztetek (ütköztök) a gyerek nevelése közben? Akik a jó oldaláról áradoznak, ők is gondolkodjanak kicsit el, mi az, ami mégis gond (volt)? Van olyan probléma, amit nem sikerült megoldani? És amit igen, hogyan?

Figyelt kérdés
2010. máj. 15. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:
mijen idős gyerekek érdekelnek???
2010. máj. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Teljesen mindegy.
2010. máj. 15. 21:20
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
szia.4 éves a kislányom na nála mindent elrontottam.nagyon el lett kényeztetve.vissza beszél nem fogad szót.egész nap rosszalkodik és csak akkor van állj ha kap egy taslit.addig csak üvöltök és semmi nem válik be.vele elég nehéz de imádom.de pl.vagyunk az orvosnál és rá szólok viselkedj létszíves erre le veszi a cipőjét nem hadja a doktornőt dolgozni énekel meg ilyenek,vagy itthon nem eszik és az utcán őrjöng,hogy ő éhes mire én nem bírom és bemegyek valahova kaját venni mire ő leéget ,hogy otthon nem kap kaját.van amikor rendesen agyamra megy.de majd ki növi.a kicsi is el lett kényeztetve de ő szófogadóbb.de az vigasztal,hogy vannak rosszabb gyerekek is.
2010. máj. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
22:45 - Beszéltél már valakivel erről a nehézségről? Ötlet, hogy más hogy csinálja, csinálta?
2010. máj. 15. 22:48
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az elején nekünk is nagyon nehéz volt, az én fiam is nagyon hisztis volt. Aztán elkezdtük következetesebben nevelni. Nem érdekelt, hogy földhöz vágja magát az utcán vagy őrjöng. Bármit csinált, nem kapta meg azt amiért hisztizett, de még csak fel sem idegesített (legalábbis nagyon igyekeztem úgy tenni mintha). Mosolyogtam rá és továbbra is kedves, nyugodt hangon beszéltem vele. Az elején pokoli nehéz volt, de aztán a gyerek leszokott a hisztiről. Kb. 2-3 hét alatt rájött, hogy hiába hisztizik, nem ér el vele semmit és nem rólam fognak rosszat gondolni az emberek az utcán, hanem róla. Most már teljesen elmúltak a hisztik és mindenhol tud megfelelően viselkedni. Most 4 éves az én fiam is. :-)
2010. máj. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!