Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyek voltak a legfurcsább,...

Melyek voltak a legfurcsább, legmeghökkentőbb kérdések, melyeket ebben a kategóriában olvastatok? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Érdekelne, mert elég sok meredek kérdést olvastam itt, de mindig van durvább is. Úgy érzem, hogy ha megosztanánk egymással ezeket a kérdéseket könnyebben ki lehetne szűrni a trollokat. Illetve tudni lehetne, hogy mi az ami igaz, annak ellenére, hogy meredek.


Nekem ami nagyon megmaradt, hogy volt egy srác akit a húga terrorban tartott, mert állandóan a számítógépén játszott és ha ki akarta zavarni örjöngött. Volt, hogy az üvegajtót is rácsapta. (Erről videót is linkelt)


2017. máj. 9. 19:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
75%
Nekem azok, amikor 15-16 eves gyerekek kernek tanácsot, hogy hogyan tudnának meghalni. Bar sokat nincsenek fent ezek a kérdések, de az meg durvább, higy van aki valaszt is ad erre. (Igen ebben a kategoriaban volt)
2017. máj. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
2017. máj. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
91%

Az a húgicás is egy troll volt, kb. minden nap megkérdezte, csak egyszer fiú volt, aztán lány, de a sztori ugyanaz kb.


A meghalós kérdések - vegyen egy kötelet, aztán csá, aki meg akar halni, az nem érdeklődik, hanem megteszi :D


A biszex-kérdéskör mostanság nagyon "trendi", de a srác se semmi, aki lefosta az ingét, és ahelyett, hogy kimosná (15 évesen) azon lamentál, hová dugja - mert nyilván nem érezné anyuci.


Az anyósos kérdések közt is van durva, de számomra az anyapicifiás-lányás kérdések a leggázabbak.

2017. máj. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
98%
A "húsos" csaj, aki utálja a sogornőjét, a 17 éves lány aki gazdag családból származik, de nem kap semmit, illetve a legidegesítőbb, még otthon lakok kérdések ezrei.
2017. máj. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
2017. máj. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
97%
volt még egy csaj mostanában, akinek a mac rúzsok a mindenei. Meg volt még egy, aki instára rakja ki a kisúga képeit és pár nappal később ajakfeltöltést szeretett volna de nem tudta miből. aztán ki lett okítva, ha instalány, akkor a szponzorai fizessék.
2017. máj. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
97%
Írt ki kérdést egy nő, aki 20 éve van kapcsolatban egy pasival úgy, hogy mindketten az anyjuknál laknak, és most jön a második gyerek. Vagy valami hasonló.
2017. máj. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

#3 A húgicás az igaz volt, mert van róla YouTube videó is, nem is egy. Persze, lehet, hogy más is írt ki hasonlót.


Anúgy köszi a válaszokat. Van pár ani nekem is rémlik.


Amúgy eszembe jutott az is, hogy volt egy pasi aki hízlalta a 180 kilós menyasszonyát, de emiatt összeveszett a szüleivel. Az is elég morbid volt.


Illetve volt egy ahol az unoka lopott a nagyitól többszázezer Forintot.


Az ingét lefosó srác is komoly, bár 99%, hogy kamu. Mint az anyáknapi elégedetlen anyuci is az volt szerintem, ha nem mindkettő kiábrándító.

2017. máj. 9. 20:58
 9/20 anonim ***** válasza:
53%
Mindennap van, kamu hegyek és rosszindulatú emberek, felnőni nem képes emberek ,ami ma kiboritott, hogy egyesek szerint egy nyugdíjas hölgynek nincs élete, minden pénzt toljon át az unokaknak. Tisztelet 0, onzoseg 100.
2017. máj. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Úgy egy hónapja én is kiírtam egy ugyanilyen kérdést, aztán nemsokkal később törölték mert h sérti az oldal szabályait, úgyhogy készülj kérdező....
2017. máj. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!