Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyek voltak a legfurcsább,...

Melyek voltak a legfurcsább, legmeghökkentőbb kérdések, melyeket ebben a kategóriában olvastatok? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Érdekelne, mert elég sok meredek kérdést olvastam itt, de mindig van durvább is. Úgy érzem, hogy ha megosztanánk egymással ezeket a kérdéseket könnyebben ki lehetne szűrni a trollokat. Illetve tudni lehetne, hogy mi az ami igaz, annak ellenére, hogy meredek.


Nekem ami nagyon megmaradt, hogy volt egy srác akit a húga terrorban tartott, mert állandóan a számítógépén játszott és ha ki akarta zavarni örjöngött. Volt, hogy az üvegajtót is rácsapta. (Erről videót is linkelt)


2017. máj. 9. 19:28
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
91%
Az egyik legfurcsább, sőt legundorítóbb kérdés számomra : anyák napjára keveselte az anyuka, hogy a pár éves kisfiától csak verset kapott és virágot.
2017. máj. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
95%

Linkeket nem tudok, de íme a lista (bocs, ha esetleg más kategóriából is becsúszik pár kérdés, ha családdal összefügg):


- a húsos-csontos sztori úgy, ahogy van... sztem ha rákeresel a hús vagy csont szóra a témában, az lesz az egyik első, ami kijön... ha meg nem, akkor az, amihez több száz komment van

(már nem emlékszem az összes dologra belőle, de nőci féltékenykedett a sógornőjére, mert amióta összejött a tesójával, azóta nemcsak az ő családjának a seggét nyalja a fiú... de ilyeneket belekevert, hogy a lány biztos egy elkényeztetett liba, mert nem fizikai munkát végez - amúgy tolmács volt - meg csak "olvasgat" - szakirodalmat - meg ad magára, meg rárakta a fagyasztóban a húst a csontra, vagy fordítva)


- élettársak szakítottak, csaj maradt albérletben, és ki volt akadva, amiért a pasi elvitte az összes saját maga által vett bútort, elektronikai cikket, mert "hát azt az albérletbe vette, itt kéne maradjon!!!!!!!!!!!!!"


- volt a sértődött menyasszony-saga is, amíg az esküvő ebbe a kategóriába tartozott... a sztori úgy kezdődött, hogy kérdezgetett itt mindenkit, jól áll-e neki az adott ruha... a többség azt mondta, igen... aztán az esküvőn már teljesen átalakítva volt a ruha, sajnos sokkal rosszabbul állt neki (sokkal vastagabbnak tűnt benne), és még hazudozott is, hogy csont ugyanaz a ruha (pedig volt rajta egy bazi nagy fekete szalag is, az előzőn meg nem volt, de nyilván :D)... és mellé a sminkje is egy elég sufnituning szörnyűség volt. Aztán amikor a véleményét elmondta a kommentelősereg, akkor utána 3 évig hisztériázott minden esküvős kérdésnél, hogy elrontottuk a napját meg rosszul emlékszik vissza az esküvőre a mi kulturálatlanságunk, szegénységünk miatt... pedig még ő kérte a véleményünket


- szintén esküvő: utálom a menyasszonyt, ugye nem gáz, ha sokkal csicsásabb-p.ásabb-flitteresebb ruhában megyek nála? Aztán védi az igazát, mikor mindenki elmondta, hogy ez nettó tahóság


- az összes gazdagkislányos kamukérdés

"apám új nője fizetett nekem mindent, műszempillát, szemöldöktetkót, márkás ruhát, magassarkút, és anyám kiakadt, hogy így mentem haza / templomba stb."

"fontosabb dolgom is van, mint hogy suliba járjak, lógok órákról, a csóró anyám egy tahó, hogy nem ért meg, apu pénzel"

"mit mondjak, miért nem megyek el a családi nyaralásra? A másik család, aki velünk jön, lánya elvette a pasikámat, és különben is az újjal mennék Hawaiira 17 évesen"

"miért akarják, hogy hazajöjjek friss egyetemistaként a lakótárs barcsinőmtől belvárosból Pestről? Igaz, hogy luxusk...a, de legalább vannak szép új cuccaim meg minden"

"tök csórók vagyunk, meghalok a boldogtalanságban... már 2 éve nem voltunk tengerparti nyaraláson"

stb.


Ugye mostanában volt az a kérdés is, hogy a 12 éves lánynak az anyja meg az orvosa is mondta, hogy kövér, fogyjon le, hájas disznó, 164 centire, 52 kilóra. Ebben még mindig nem vagyok meggyőzve, hogy kamu, mert ismerek ilyen embereket, szülőt is, orvost is :(.


Akkor még vannak azok is, amikor rokon gyereke tönkretesz vmi drága cuccot (laptop, tablet, fényképező, luxusóra), és nem hajlandóak fizetni.


Amit szintén nem hiszek, hogy kamuk: amikor vannak ilyen überspórolós szülők, hogy heti 1x engedik a gyereknek a fürdést és akkor is 4 családtagnak ugyanabban a vízben, a gyerek ebbe szokik bele, aztán 16 évesen kérdezi, hogy a haverom / osztálytársam / uncsitesóm szerint igénytelen vagyok és büdös, de hát miért.

Ennél durvábbak azok a kérdések, ahol arról van szó, hogy a szülő magának minden sz..t megvesz, a gyereknek meg már ki van lyukadva a nadrágja, és nem kap újat, mert az túl drága.


Aztán a többi olyan kérdés, hogy anyám miért nem engedi nekem a pasizást, másnál alvást 12-13 évesen.


Plusz, ami a legelszomorítóbb, hogy anyám kidobott 15 évesen a pasija miatt, meg hova menjen este, mert anyja kizárta a lakásból, mert a pasijával akar hetyegni.


Utolsó, ami így hirtelen esze

2017. máj. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
95%

Ja meg a szokásos 15 éve anyósnál lakom, most vagyok terhes a 3. gyerekkel, anyósom utál, mit tegyek? (bmeg, nem kellett volna odaköltözni, vagy ha igen, villámgyorsan kiköltözni)


Jaj, meg az, amikor a csaj kérdezte, hogy megtörölte a fenekét dédmami mosdókesztyűjével véletlenül, átkerülhet-e rá ősvitamin :D


És akkor az egyéb kategóriák bestof:


- micisapka (sztem a leglegendásabb poszt az egész gyakorin)


- pasim azt mondta, van olyan póz, amiben ha elmegy bennem, nem lehetek terhes. Most késik a menzeszem, de tuti nem a pasim hazudott, mert szereeeeeet


- tönkrement az életem, mert nem találok passzoló színű tollat, füzetet, tolltartót az új hátitáskámhoz!


- most miért mondja mindenki, hogy nem illik öcsém ballagására csöcs- és fenékkidobós miniruhában menni? Utána úgyis diszkóba megyek...

2017. máj. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
93%
Amitől kivagyok az összes "Az anyósom egy féreg, utál minket, de amúgy a házába szültem a gyereket, és azért annyira nem fizetünk be a lakásba." :D Amúgy a húsos kérdés jó volt, meg a babakekszes. :D
2017. máj. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Bocs, még egy, ez sem ebből a kategóriából:


"melyik az a foggátló, amitől nől(!() a mell? Mert azt fogom felíratni"... megírjuk neki kulturáltan, hogy ez a gondolatmenet miért rossz ( 1, mindenkire más hatással van minden fogamzásgátló, 2, nemcsak a melle fog nőni és veszélyes, 3, az orvos úgyis személyre szabottan fog neki felírni, főleg mert talán fontosabb a terhesség meggátlása annál, hogy növeld a melled), és erre mindenki le lett kutyázva, hogy jaj, őt az azért érdekli, mert csinos és fiatal, aki meg logikusan gondolkozik, az egy 55 éves b.atlan p...a.

2017. máj. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
A húsos csontos... az vitt mindent :)
2017. máj. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

A húsos csontost tudjátok linkelni?

A micisapkát megtaláltam... dőlök a röhögéstől :D

2017. máj. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Próbálok olyat írni ami még nem volt:


-a lekváros: szerintem ugyanaz aki a húsos csontosat írta. Legalább is remélem h nincs két ilyen retardált. A lényeg az volt h a kérdező csinált egy csomó lekvárt és náluk már nem fért ezért elvitt párat tárolni az anyóshoz apóshoz. Aztán egyszer csak feltűnt neki h kevesebb van egy két üveggel ők meg elismerték h megettek párat, a kérdező meg teljesen fel volt háborodva h h képzelik h felzabálják az ő lekvárját. Mindenki próbálta meggyőzni h azon a pár sz*ros lekváron nem múlik semmi ha neki annyi van h nem tudja hova rakni, meg h ha anyóséknál tárolja eleve illett volna felajánlani h egyenek belőle ők is, meg egyébként is. De ő csak nyomta a hülyeségét mint a húsos.


- a másik mikor a kérdező lány a párjával és annak a szüleivel meg azoknak a barátaival ment nyaralni, azt hiszem strandon voltak mikor a lány megéhezett és felvetette h menjenek el enni. Az após anyós jelölt meg közölte h mindenki maradjon ahol van, majd ők hoznak kaját. Úgy is volt, mikor visszaértek szépen kiosztották mindenkinek a kaját kivéve a csajnak. Aztán mindenki jóízűen elkezdett enni, kivéve a lányt és pont lesz*rta mindenki, még a kedves párja is.

2017. máj. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
A lekváros meg a húsos csontos volt a legjobb, de sajnos letörölték mindkét kérdést.
2017. máj. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
2017. máj. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!