Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 3 év után ciki a páromtól...

3 év után ciki a páromtól megkérdezni, hogy most mit is akart tőlem?

Figyelt kérdés
21 évesek vagyunk távkapcsolatban. Úgy érzem ő jól elvan így hogy csak hétvégente vagyunk együtt, nem látom rajta jelét, hogy zavarná a dolog.Én sokat sírok, mert nagyon rossz nélküle, bánt, hogy nem látom rajta még az akaratot sem,azt, hogy szeretne ebből az állapotból kikerülni.Beszéltem már vele erről, de csak annyit mondott , hogy nem tud semmit sem garantálni, ennyit tud nyújtani.De én nem is a garanciát várom, csak lássam rajta, hogy tervezgeti, szeretné.Sosem álmodozunk, hogy majd milyen jó lesz együtt, legalább egy városban , ha nem is összeköltözve, pedig az álmodozás nem kerül semmibe.Már kezd kínos téma lenni ez kettőnk között, hisztisnek tart a sírásaim miatt.Pedig én csak egy párt szeretnék, aki velem van, az életem része, nem csak 7végén lát és azt sem tudja min megyek keresztül hétközben.Mit tehetnék?
2010. máj. 16. 11:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

3 éve távkapcsolatban vagytok???

Ez nem normális. Főleg, ha az elejétől vagytok így és nem is akar változtatni. Iskola miatt van ez, vagy miért?

Én már otthagytam volna. Biztos nincs másik nő a képben a másik városban?

2010. máj. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%

Kérdezd meg, hogy mi az oka annak, hogy kerüli a témát!

Ha igazán szeret, akkor megpróbáljátok megoldani ezt az egészet. Lehet, hogy a suli, vagy munka miatt nem tud költözni. Kérdezd meg, mi az oka ennek. Ha egyszerűen nem akar közelebb költözni, és ez rád tényleg ilyen hatással van vele, akkor nem tudom, érdemes-e együtt maradni.

2010. máj. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

szerintem a párodnak ez a helyzet tökéletesen megfelel. nem úgy néz ki, hogy változtatni akarna rajta mostanában.

ha te úgy érzed neked más kéne vagy több, akkor keress mást, akivel egy dolgot akartok.

2010. máj. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
89%
keress olyan kapcsolatot, ahol gyakran vagy együtt a pároddal.
2010. máj. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én úgy látom, ez a fiú nem nagyon epekedik utánad. Legkevésbbé sem érdekli, hogy te az ő hiányától szenvedsz. Ez részéről egy kényelmes, de nem komoly kapcsolat. Főleg, ha még beszélni sem hajlandó róla. A helyedben alaposan elgondolkoznék: mire is várok tulajdonképpen. Csodára?!
2010. máj. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem járj nyitott szemmel és ha találsz valakit akivel járnál, akkor hagy ott a barátodat. Nem érdemel meg téged.

Kapja azt, amit ő ad. Egy nagy semmit.

2010. máj. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Mindketten tanulunk, más - más városban és különböző városban élünk.Ősztől talán dolgozunk, de egymástól távol.
2010. máj. 16. 12:13
 8/17 anonim ***** válasza:
90%

mindig az irányít aki kevésbé szeret,jelen esetben a pasid.

nem nagyon foglalkozik veled,nem tervezget vagy ha igen akkor nem ad neki hangot,neki jó így ,langyos víz.

2010. máj. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha normális kapcsolatot akarsz, keress olyat aki szintén olyat akar. Ez a srác elmondta neked kerek perec és ráadásul látod is a hozzáállásán, hogy ez neki így tökéletes. Ezért nem is tervezget. Te meg folyamatosan boldogtalan vagy, mert rá akarod erőltetni, hogy ő másképp gondolja, pedig nem fogja, amint a mellékelt ábra is mutatja.

Keress mást.

28/N

2010. máj. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
52%

Jajj hagyjuk már ezt az " az irányít aki kevésbé szeret" ezt esküszöm megörülök, hogy a filmből kiszedett marhaságot komolyan veszitek, életfilozófiátokká válik.

Egy kapcsolatban valaki mindig irányít, nálunk pl én, de ettől függetlenül imádom a páromat, hűséges vagyok hozzá és boldogok vagyunk. És egyáltalán nem kevésbé fontos nekem emiatt a kapcsolat.

Komolyan ekkora böszmeséget ne terjesszél már!

2010. máj. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!