Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 3 év után ciki a páromtól...

3 év után ciki a páromtól megkérdezni, hogy most mit is akart tőlem?

Figyelt kérdés
21 évesek vagyunk távkapcsolatban. Úgy érzem ő jól elvan így hogy csak hétvégente vagyunk együtt, nem látom rajta jelét, hogy zavarná a dolog.Én sokat sírok, mert nagyon rossz nélküle, bánt, hogy nem látom rajta még az akaratot sem,azt, hogy szeretne ebből az állapotból kikerülni.Beszéltem már vele erről, de csak annyit mondott , hogy nem tud semmit sem garantálni, ennyit tud nyújtani.De én nem is a garanciát várom, csak lássam rajta, hogy tervezgeti, szeretné.Sosem álmodozunk, hogy majd milyen jó lesz együtt, legalább egy városban , ha nem is összeköltözve, pedig az álmodozás nem kerül semmibe.Már kezd kínos téma lenni ez kettőnk között, hisztisnek tart a sírásaim miatt.Pedig én csak egy párt szeretnék, aki velem van, az életem része, nem csak 7végén lát és azt sem tudja min megyek keresztül hétközben.Mit tehetnék?
2010. máj. 16. 11:51
1 2
 11/17 anonim válasza:
100%

Én pasi vagyok, és a haverjaimmal akkor csináljuk/csinálnánk, ezt, ha nem lennének komoly szándékaink! Pl: Kell a szabadság, esetleg más partner. De ami a legfontosabb, így semmi felelősség!

Bocs!

2010. máj. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
75%

12:40

na tessék

2010. máj. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem jöjj össze egy Brazillal. Azok jó pasik.
2010. máj. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
86%

Már bocsi fiatal vagy és ez nem igazi kapcsolat, szakíts és lépj tovább mennyi időt akkarsz még elfecsérelni.

Légy erős és keres egy igazi párkapcsolatott.

2010. máj. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
82%
Ciki? Én egy hónap után is tiszta lapokkal akartam játszani... Mi az,hogy nem mersz kérdezni attól, akivel 3 éve megosztod az ágyadat? Ha "hisztinek" minősíti a problémádat, nem szeret.
2010. máj. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Mi is 3 évig voltunk távkapcsolatban, hétvégén egy nap voltunk együtt (200 km táv), de mi bele is pusztultunk egymás hiányába. És muszáj volt álmodoznunk, hogy jobb lesz, lesz ez másképp is.. és 3 éve már együttélünk.

Szóval szerintem ez elég egyoldalú, hogy te majd' meghalsz, a másik meg elvan és nem tervez előre, felőle évtizedekig mehetne így.. Szerintem nem vagytok egy hullámhosszon, főleg, ha ezt meg se lehet vele beszélni, pedig ez már komoly kapcsolatnak lenne mondható..


23L

2010. máj. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kényelmes a fiú, én azt mondom csak azért nem szakít veled, mert van valaki amig nem talál szerelmet, és még szex is van. Ez a 3 év pocsékolás volt, csak idegességet szült. Pont ebben a korban kéne randizni menni, nem arra várni őnagysága mikor hajlandó veled találkozni. Járj nyitott szemmel, légy csinos és ha nem is tudod befejezni a kapcsolatot, te is mondhatsz nemet egy hétvégére, hogy épp nem érsz rá, mert dolgod van. Ez a fiú csak lopja az idődet és az energiádat, melyet másra is fordíthatnál. Biztos van olyan pasi aki a seggét a földhöz verné örömébe, ha te szeretnéd. Ez a srác puding, lépj.
2010. máj. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!