Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van felháborodva anya...

Miért van felháborodva anya hogy apának ugy barátnője van (válás utan) mikor anya 2 évig folyamatosan csalta?

Figyelt kérdés
Apa talált magának egy barátnőt és anya lehordta mindennek hogy mekkora szemét (közben ő volt az aki 2 évig csalta). A nőről mindenkinek azt mondja hogy egy utolsó k*** , össze fekszik mindenkivel és csak a pénzre hajt. Miért csinálja ezt? Ő akart elválni, összeköltözött a pasijával de mégis bele szól a dolgokba. Mit mondhatnák anyának?
2017. máj. 13. 12:10
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*új barátnője van
2017. máj. 13. 12:11
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
A legjobb védekezés a támadás.
2017. máj. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted? Bővebben?
2017. máj. 13. 12:18
 4/11 anonim válasza:
96%
Szerintem féltékeny de az is lehet hogy még ragaszkodik apukádhoz vagy ennyire gyülőli
2017. máj. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%

Ez nálunk pont fordítva volt, az exem csalt, otthagytam, nekem lett párom, majd mindenkinek elhiresztelte, hogy barátom van ...az ő dolgairól mélyen hallgatott (és még házasságot is kötött a hátam mögött!!! mielőtt párom lett!)

VAnnak emberek, akiknek az a tudat kell, hogy a másik hibás, mert különben nem birják elviselni a felelősséget, hogy miattuk ment tökre valami. Főleg nálam volt jellemző, mert az exem az összes kapcsolatát tönkretette saját maga, miközben a nőkre kente....

2017. máj. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, hogy ezt mondom, de anyukád reakciója a tipikus primitív hozzáállás. Ne foglalkozz vele, ne hagyd hogy befolyásoljon, örülj apukád oldogságÁnak, de ne próbáld ezt anyukáddal megbeszélni. Kezeld helyén a dolgokat, ne reagálj a megjegyzéseire, és próbálj kimaradni a " sárdobálásból"
2017. máj. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
41%
Újabb „lehordós” kamukérdés...
2017. máj. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Sok ember ilyen, én sem értem.

Anyám jobbára válóperes bíró volt, ott volt minden cifraság. Az egyik nő, aki el akart válni s el is vált, utasítani akarta anyámat, hogy kösse ki, a fickónak soha többé nem lehet nője. De volt, aki azon akadt ki, hogy elválasztották, bár ő kérte.


Hihetetlen mélységei vannak az emberi léleknek negatív értelemben is, s ez válásnál különösen ki tud domborodni.


Én is látom, te is látod, hogy anyád iszonyúan hipokrita, plusz olyanba szól bele, amihez semmi köze a világon, apád szabad ember. S mág rágalmaz is. Szóval, látod, hogy ez nem kóser, de van ilyen. Elfogadható magyarázat nemigen van, az emberi lélek furcsak ferdülései ezek...

2017. máj. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A nők egy nagy része még azokra a nőkre is féltékeny, akikkel előzőleg járt a pasijuk.
2017. máj. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Közben 2 évig csalta" -bocs, de attól még, lehetett apád "szemét". A núőről pedig tudhat valamit. Én nem hinném, hogy féltékeny rá, főleg ha 2 évig csalta.

Beleszólni meg akkor tud a dolgokba, ha te telefon vagy...

azaz közvetítesz. Maradj ki ebből, és mondd el anyukádnak, hogy ha apád életéről akar beszélgetni, beszélgessen az apáddal. :D Hidd el, semmi gond azzal, ha kimaradsz ebből.

2017. jún. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!