Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen benyomást kelt bennetek...

Milyen benyomást kelt bennetek egy 25 év körüli srác és egy lány 3 pici gyerekkel?

Figyelt kérdés

A minap távolsági buszmegállóban voltam és láttam ahogy egy fiatal pár 3 gyerekkel jön a buszmegállóban. 3 év körüli kisfiú és másfél éves fiú, lány ikrek. Mondanom sem kell mindenki őket nézte. Olyan ritkaság ilyen pici gyerekeket látni fiataloknál. Két pici összecsukhatós babakocsiban volt a nagyobbik pedig szépen szót fogadott az "anyukának". Persze mindenki rögtön azt hitte h a saját gyerekeik, mert látszott rajtuk, hogy nem elöször buszoznak és a gyerekekkel is szeretettel bántak. Szóval egy összeszokott csapat. Közös busszal mentünk, ahol a soför már ismerte őket. Nem hisztizett egyik gyerek se, "apuka" mesélt nekik és már aludtak is a kicsik. Nagyobbikot pedig lefoglalták. Öröm volt őket nézni. Tény h elítéltem őket, mert túl korainak találtam a gyerek vállalást.


Aztán rájöttem, hogy egyik se a saját gyerekük mert keresztanyának hívta a lányt a nagyobbik gyerköc.

A srácot pedig a keresztnevén szólította.


Az viszont nem derült ki, h a két gyerek is csak kereszt gyerek-e.


Bevallom h megvetettem őket. De aztán más lett a véleményen. Elgondolkoztam azon, h vajon melyik jobb? 25 évesen 3 gyerekkel, vagy 30+san ugyanennyivel.


Mi a véleményetek?



2017. máj. 14. 15:43
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
84%
Nekem nincs sok hozzáfűznivalóm ehhez. Semmi közöd hozzá. Ha a másik kettő az ő gyerekük ha nem akkor se. Sőt ha mind a három az övék lenne akkor sincs semmi közöd hozzá. Foglalkozz már a saját életeddel.. utálom az ilyen embereket akik mindig mással foglalkoznak. Nekik legalább van életük nem úgy mint egyeseknek. Ha most akartam 25 évesen gyereket akkor most lett. Ha ikrek lettek nem fogják elvetetni mert egyet terveztek.. Így boldogok és le lehetne szállni mindenkiről.
2017. máj. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
76%

"Bevallom h megvetettem őket"


Undorító vagy, hányinger!

Mit foglalkozol te azzal, hogy ki, mikor, mit csinál? Ennyire nincs életed?

Mindenki akkor vállal gyereket, amikor elérkezettnek látja! Valakinek ez 20-25 évesen, másnak 40 évesen sem (kellene)! Senkinek semmi beleszólása. Ez mindenkinek a magányügye.

Annyira feltudom idegesíteni magam ilyen kérdéseken, tényleg ennyire van időtök egymásra a mai felgyorsult világban? Minek kérdezel ilyen hülyeségeket? És ha a válaszadók többsége azt mondja, hogy 50 évesen vállalj gyereket, akkor 50 évesen fogsz? Képes voltál csak azért megvetni, mert nekik más az értékrendjük?

Tényleg ennyire futja belőled, ennyire nincs "élet"?

Én soha senkivel nem foglalkoztam, magam útját járom, nem méregetem magam másokhoz!

2017. máj. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
78%
Biztos vigyorogtam volna, hogy másfél év korkül, másodszorra meg ikrek :) De miért kellene elítélni őket? Lehet, nem is 25 évesek, hanem 28, akkor már OK? Az ő dolguk. Ha meg akár szülői segítséggel van saját lakás meg családi cégben dolgoznak (na jó, akkor nem buszoznának, de lehet), akkor szülhetnek? Én az ítélkezést ítélem el.
2017. máj. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
87%
Én meg téged ítéllek el.
2017. máj. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
69%

"Tény h elítéltem őket, mert túl korainak találtam a gyerek vállalást. "


Gondolom, neked ezért nincs gyereked. De ne ítélj már el másokat, mert ők másképp gondolkoznak. Ha leírom a kedvenc színemet, és éppen nem ugyanaz, mint neked, akkor engem is elítélsz?


A szótárban az idióta mellett te leszel, ha így folytatod...

2017. máj. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
72%

Istenem...

Mi ezen olyan megvetendő? mindenki akkor vállal gyereket amikor akar. Ha igy tervezték és boldogok azzal mi a probléma? Egyébként meg egy 25 év körüli ember miért lenne olyan nagyon fiatal? Szerintem nagyon jó korban van. És 22 éves vagyok és nő. Nagyon vágynék én is kisbabára de még tanulok sajnos. Örülnék ha 25 körül én is tudnék gyereket vállalni.

Ismeretlenül meg ne ítélkezz senki felett kérdező!

2017. máj. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
77%
25 évesen kétgyerekes anya voltam, ha ikerpár sikerül másodjára, ahogy szerettem volna, akkor 3-mal sétálok.:-) Férjnél voltam, orvosit végeztem, és családi segítséggel volt egy kis lakásunk is, amiből 2 évvel később nagyobba, majd családi házba költöztünk. Valszeg engem is megvetettél volna, ha meglátsz a családommal, pláne, hogy fiatalabbnak is néztem ki a koromnál, a két nagyfiam között pedig nincs másfél év korkülönbség. Hál'istennek, sose érdekelt, hogy egy vadidegen, akinek semmi köze hozzánk, semmit nem tud rólunk, mit gondol.:D
2017. máj. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
78%

Engem meglep, hogy idegen emberek bármilyen benyomást keltettek benned. Nem szoktam ilyeneken gondolkodni. Csak ha valami feltűnőt csinálnak.

Nem is értem, hogy minek ítéled el őket, amikor írod, hogy milyen jól elvoltak a gyerekekkel.

Max. akkor keltenének bennem rossz benyomást, ha látszana, hogy lepukkantak, hogy nem tudnak viselkedni, ha pl. balhéznak, kiabálnak.

De egy normális, rendezett pár gyerekekkel nem keltene rossz benyomást egyáltalán. Pláne nem vetném meg őket. Nem mindenki a nagy semmire potyogtatja a gyerekeket, aki nem 30 éves kora után szül.

2017. máj. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
73%
23 évesen vagyok terhes, ha másodszor ikrek jönnek össze, majd elkezdem magam szégyellni az ilyenek miatt, mint te. Akik csak ítélkezni tudnak, mert azt hiszik, az a jó,ahogy ők gondolkodnak. Na, ez a szégyen, hogy gondolkodás nélkül leszóltok másokat, pedig semmivel sem vagytok jobbak.
2017. máj. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
39%

"Elgondolkoztam azon, h vajon melyik jobb? 25 évesen 3 gyerekkel, vagy 30+san ugyanennyivel. "


Lehetetlenség megítélni, hogy valaki másnak mi a jó!

Ha a saját magad számára meg tudsz valósítani egy olyan életet, ami neked jó, az már a legtöbb, amit el lehetett érni az életben!

Lehet, hogy nekik ez nem jó. De hát a többségnek nem sikerül megvalósítani azt, ami neki jó volna!!

2017. máj. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!