Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A testvérem mindenféle zolpide...

A testvérem mindenféle zolpidem tartalmú gyógyszerekkel tömi magát, aggódom? Vagy nincs rá okom?

Figyelt kérdés

stilnox, gerodorm és xanax amit folyton bevesz, de nem az előírtak szerint, hanem össze-vissza

bekap egy stilnoxot délelőtt és azt mondja sokkal nyugisabban eltelik a nap

este egy xanaxot majd elmegy bulizni ....

reggel hazajön, hogy el tudjon aludni bevesz egy gerodormot


én mondtam neki, hogy szerintem ez hülyeség, azt mondja ugyan mi baja lehet?


2017. máj. 14. 21:29
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Ebben az esetben lehet, hogy szólék anyámnak. Ezekkel a gyógyszerekkel nem szabadna így szórakozni.
2017. máj. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
6%
ő egy istencsászár
2017. máj. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
mi baja lehet belőle?
2017. máj. 14. 23:17
 4/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? Valahogy kamasznak tűntök. Abban az esetben különösen riasztó, ezekre a gyógyszerekre nem megfelelő használat mellett nagyon hamar el lehet kezdeni függeni. Nem tizenévesen (bár nem is húsz, harminc) kéne ezt csinálni.
2017. máj. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ezek vénykötelesek és veszélyesek összevissza szedni. Függőséget okoz, alkohollal keverve még brutálabb dolgokat.
2017. máj. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó kérdésre válaszolnék, mivel azzal kapcsolatban rendelkezem némi tapasztalattal.

Én Xanaxot szedtem buli alapozónak, amíg egyszer jobban be nem ütött a kelleténél. Egyensúlyvesztés (konkrétan lement 0-ba, én meg 4kézlábra), szédülés (de nem ám csak olyan, amikor teszel pár kört a forgószékkel), kettős látás, émelygés, időkiesés (nagyjából 2 nap teljesen kiment, csak apró foszlányok vannak belőlük), kommunikációs zavar (erről felvétel is van, ördögűzőt akartak rám hívni), memóriazavar, és egy hétig olyan migrén, hogy az intravénásan adagolt fájdalomcsillapítótól is éreztem. Ennyi baj talán elég, bár úgyis a saját bőrén tapasztalva tanulnak az emberek.

2017. máj. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!